reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

Abeja- nie no porażka z tą pigułą... jak tak można do dziecka??? Wyobrażam sobie jak się wq... ale dobrze,że z dziewczynkami już lepiej.

Amelkowa- no to może teraz już będzie lepiej ze skóra Ani. Fajnie waży.

Jagoda- super,że Twoje chłopaki zdrowe.

A jak czytam o "powrotach do korzeni", czyli cycaniu co chwilę to hmmm zaczynam się bać :sorry:
 
reklama
Abeja, skandal z tą pielęgniarką :wściekła/y: przecież to jest świadoma, wykształcona osoba, wstyd!!!

Amelkowa, ależ Ania duuuża dziewczyna :-) Jestem ciekawa ile mój pasibrzuszek waży :-D:-D:-D

Jagoda, bylasia
, może to taki okres u naszych dzieciaczków. Amelka też mocniej domaga się cyca. Chociaż u nas ładnie się wyregulowało.
Zasypia sama :-):-):-) około 18-19 (czasem pada przed 18, dosłownie przelewa mi się przez ręce), budzi się o 4 na cyca i śpi do 7. A ja c.hodzę niewyspana ... eh idę spać (prasowanie nie zając, nie ucieknie).
"Cyce" też się uspokoiły i produkcję mam w sam raz. Tylko co będzie jak wrócę do pracy ... :-(
 
U nas po szczepieniu masakra, Asia płacze i marudzi cały dzień, spala kilka razy po kilka minut- jak nie moje dziecko:szok:.Mam nadzieje ze jutro będzie chociaż trochę lepiej:tak:
 
Amelkowa- u nas tak było po pierwszej dawce, a dziś to naprawdę padam :-(dałam jej przeciwbólowy Calpol i może troszkę przejdzie ten ból
 
Dziś już lepiej, chociaż w nocy było niewesoło. Dostała lekkiej gorączki, ale rano jak sie obudziła to już było zdecydowanie lepiej. Najważniejsze ze zjada wszystko i nie straciła apetytu. Mam nadzieje ze dziś będzie tylko lepiej.:tak::tak::tak:
 
reklama
Ignaś też był wyregulowany i wogóle jak zasnął o 19 to budził się o 4 na cyca i potem o 7 dopiero. A od tygodnia kicha totalna. Choć nie chcę zapeszyć ale dziś była jedna 5 godzinna przerwa od 19 do 1 w nocy, może wróci wszystko do normy.
W dzień też najchętniej przy cycu by zasypiał i śpi najdłużej godzinkę.
 
Do góry