reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

reklama
całkiem odeszłyśmy tutaj od istoty wątku :-D:-D z wizyt u lekarza zrobiła się opieka nad bobasami i postępy naszych maluszków w jednym :-D:-D:-D


Wracając - my dzisiaj idziemy z Anią do pediatry. Charczy jej dalej w nosku, wydaje mi się że to nie mleko :no::no: mierzyłam jej temperaturę i jest w normie, ale w nocy się młoda męczy i no i dzisiaj miałam wrażenie że jej to z noska spływa i przez to kaszle :confused::confused: zobaczymy co powie pani doktor...

Boję się trochę iść z taką błahostką do 'dzieci chorych' bo jeszcze coś gorszego załapie, ale od takiego spływania tego co w nosku do gardła też może być niewesoło :-(
 
elka 67 -dzięki za podpowiedz, mała dziś spala jak anioł od 11 do 6, nawet ja sie przebudziłam o 4, a ona tak ładnie spala.
Dziewczyny już po raz kolejny pomogłyście- dziękujemy serdecznie:-):-D:-):-D:-)
 
Amelkowa ja jak zawsze dzwonię małego zarejestrować do pediatry to mówięże to maluszek i że nie chciałabym przychodzićdo dzieci chorych, piguły zawsze się zgadzaja i zapraszaja nas do zdrowych i pediatra zawsze przychodzi do nas moze tez spróbuj z nimi pogadaccc napewno zrozumieja.
 
ejo..
Kajtek wazy juz 5800 :)
my dzis jesteśmy po szczepieniu :tak: infanrix i rotarix..w ostatnim momencie sie załapaliśmy na te rota :-D mały dzielnie wypił całą dawkę uśmiechając się od ucha do ucha..przy infarnixie juz nie był taki wesoły..:baffled: w sumie nie ma sie co dziwić..jakby mnie ukłuli tez bym miała podkówkę :sorry2:
no i dostalismy skierowanie do chirurga w związku z tym niezstąpieniem jednego jąderka :nerd:, bo pediatra nie potrafiła go znaleźć w poblizu :baffled: oczywiście do chirurga tez pójdziemy private..bo boję sie iść ze zdrowym dzieckiem do szpitala..jakos tak..boje sie i już..
Amelkowa mój mały ma podobnie z noskiem, ale pediatra go zbadała i wszystko ok..powiedziala, że dopóki nie cieknie mu żółta lub zielona wydzielina to spokojnie..:nerd:..no cóż..ona się zna..mam nadzieję ;-)
(tak jak Ty nie chcialam isć z tym do dzieci chorych więc zapytałam przy okazji szczepienia..wyszłam z założenia że nas najwyżej odeśle, gdyby coś)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pytałam się przy rejestracji... No i babka mi mówiła że jak są najmniejsze objawy choroby to do dzieci chorych... Z drugiej strony gdybym u dzieci zdrowych czekała na szczepienie to bym nie chciała żeby dziecko z podejrzeniem o jakieś przeziębienie też tam było...
 
reklama
My dziś po szczepieniu.Trzymałam Maję na rękach, chwilkę popłakała, ale zaraz się uspokoiła. Dzielnie zniosła. Teraz sobie śpi. Pediatra powiedziała, że jest bardzo silna i duża jak na 3 miesiące. Pięknie podnosiła główkę i od razu się podciągała jak ją chwyciła za rączki. W szoku była.Waży 6400. Wszystko oki. Zdrowa i śliczna:-) Następne szczepienie 16 lutego.
 
Do góry