reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

reklama
Byłam dziś z Bianką w przychodni-zaszczepć na rota, bo ten tydzień to ostatni dzwonek...ze względu na szpital infekcje nerkę itd, ale nie mogę i Bianka skonczy rota na 1 dawce. Po tym szpitalu cały czas dostaje Biseptol, a nie można tego łączyć ze szczepionką, także bez sensu była tamta dawka-tylko kto to wiedział?? Infanrixem zaszczepimy na początku kwietnia, jak wrócimy ze szpitala. TAKŻE WESOŁO JAK CHOLERA!
 
Dzięki dziewczyny za info. Wczoraj o 22 jeździliśmy po Emlę pół godziny w jedną stronę autem a dziś Emla tylko w torbie ...... Mieliśmy nałożyć, ale najpierw musiał być Synuś zbadany itd. żeby wiedzieć czy może być szczepiony. A potem zaryzykowałam trochę się bałam tej Emli hehehe. Synuś nawet nie piknął. Teraz musze go obserwować, NIENAWIDZĘ SZCZEPIEŃ!!! Pozdrawiam.
 
Czy Wasze malenstwa miewaja zle sny? Np poplakuja? Ja sie juz zaniepokoilam bo Damis czesto tak ma - raz zasypia po minutce i jest ok - czasami wymaga interwencji mamusi:) W ciagu dnia to grzeczny smieszek:) Napisalam o porade do pediatrow na tej stronce,ktora wam kiedys podawalam - odp ze to nic niepokojacego tylko mam ograniczyc maluszkowi nadmiar wrazen w ciagu dnia;D
A wy macie podobne doswiadczenia?
Tak sie zastanawialam co tez moze snic sie takiej kruszynce ze tak nagle zaczyna plakac przes sen? Ze mama mleka nie chce dac..? ;P
 
mayo Szymek czasami tak jaby zapłacze przez sen, ale mało kiedy mu to się zdarza. Zazwyczaj się uśmiecha albo śmieje w głos.
Moja babcia mówi, że w pierwszym roku życia dziecku śni się cale jego przyszłe życie...

A była już któraś z Was u okulisty z maluszkiem? Jak wygląda ta wizyta? My idziemy jutro i jestem przerażona- mam dość już chodzenia po lekarzach, a jeszcze nie wiem czego się spodziewać.
 
Czarodziejko mi tez tak mówia a propos tego snu..że dzieciom śni się całe ich zycie..mój Kajtuś czasami..popłakuje przez sen..mówię wtedy do niego, że ma sie nie martwić, że rzucila go laska, bo następna bedzie fajniejsza..a ta to jakas frajerka była..potem często widze, że sie usmiecha..i wtedy mówię, że tan nowa laska to fajniejsza jest :-):-D:tak::-p

co zas się tyczy wizyty u okulisty..ja byłam w listopadzie..Kajtex był malutki..ale cieszę się, że wlasnie tak było, bo byl jeszcze mniej swidomy niz teraz..w kazdym razie najgorsze z całego badania jest zakraplanie oczu..kilka razy, bo ten płyn szczypi..czekanie az źrenice będa tak powiekszone, że będzie mozna przeprowadzic badanie..w naszym przypadku gdy były już wystarczajaco szerokie pielegniarka wzieła Kajtka na kozetke, nałozyla mu na jedno oczko taka machine, by nie mógl go zamknąć..:baffled: a lekarz z takim ustrojstem na głowie i czole..z kamerką..zaglądal mu do oczka..wszystko nagrywalo sie na laptopa..a my widzieliśmy bezpośrednio obraz na monitorze lapka..potem to samo na drugie oczko..dodam, ze ryk Kajtka...:-(spory..potem lekarz analizował nagranie..diagnoza..gałki oczne zbudowane prawidłowo :tak: czego i Wam zyczymy :tak:

Karolinusia..czasem lepiej odpuścić szczepienia..jakby mialo jej to zaszkodzić to lepiej nie..
 
reklama
Czy Wasze malenstwa miewaja zle sny? Np poplakuja? Ja sie juz zaniepokoilam bo Damis czesto tak ma - raz zasypia po minutce i jest ok - czasami wymaga interwencji mamusi:) W ciagu dnia to grzeczny smieszek:) Napisalam o porade do pediatrow na tej stronce,ktora wam kiedys podawalam - odp ze to nic niepokojacego tylko mam ograniczyc maluszkowi nadmiar wrazen w ciagu dnia;D
A wy macie podobne doswiadczenia?
Tak sie zastanawialam co tez moze snic sie takiej kruszynce ze tak nagle zaczyna plakac przes sen? Ze mama mleka nie chce dac..? ;P
moj Marcel tak nie ma
 
Do góry