reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

reklama
Gemelo, nie będę się rozpisywać, po prostu polecam bardzo forum nie szczepimy :: , wypowiadają się tam rodzice, którzy nie szczepią swoich dzieci. Forum jest dość rozbudowane, zawiera wiele cennych informacji :tak:
 
u nas Asia jak miała może ze 2 m-ce miała w pachwinach takie lekkie zaczerwienienia i popękaną skórkę:szok:(ale to nie odparzenia- tylko bakteryjne), dostała krem na receptę, ale bez sterydów- pytałam doktorki. Ostatnio cos podobnego zrobiło sie jej za uszkiem, ale posmarowałam i juz sie wygoiło, niestety ciemieniucha wraca:wściekła/y:, ale najszybciej znika po wazelinie. Jak dostała uczulenia na marchew odstawiłam tez inne jedzenie i dawałam samo mleko, teraz juz wróciłam do marchewki i jest ok:-)
elka67- mam nadzieje ze szybko wszystko zagoi, zdrówka życzę
 
Dziewczyny mam pytanie, czy ktroas z Was miala podobnie, Asia w nocy wymiotowala ale nie jedzeniem tylko jakby sama woda. Teraz juz nie wymiotuje ale nie chce jesc, mleka tylko troszke, kaszki wcale. Zastanawiam sie czy jej nie zrobić kleiku ryżowego, tylko takie gotowe jak sa z Nestle czy Bobowity to nie wiem czy sa dobre. Podejrzewamy ze to od zębów moze byc,ma opuchnięte dziaselka ale nie ma gorączki. Spi cały czas praktycznie
 
Dziewczyny ostatnio zauważyłam, że Adasiowi tak " pstryka" w jednym kolanku czasem. Pytałam jednego lekarza mówił, że to niewykształcone powierzchnie stawowe są. Szczerze mówiąc trochę mnie to martwi, bo nie wiem może to coś poważniejszego. W sumie to po Adasiu nie widać, że to go boli.. macha tymi nogami jak opętany. Na usg bioderek będę w kwietniu wtedy poradzę się ortopedy. Wy też może coś takiego zauważyłyście??

Ani też pstryka. Nie przejmuję się bo mi też czasem pstryknie do tej pory i nic się nie dzieje ;)

Paulaa czuję się zaatakowana masowo Twoimi długimi postami z artykułami z poprzedniego wieku... Na początku jak je czytałam też byłam przerażona. Ale wszystkie tamte szczepionki które wywoływały takie epidemie na pewno zostały wycofane, ulepszone itd.
U nas powikłań żadnych nie ma, po każdej partii szczepień jest ok.
 
Bylasiu jeśli chodzi o pstrykanie w kolankach to nic złego, mojemu Kubie też długo pstrykało, ale wszystko jest okej...

U nas po szczepieniach też jest wszystko dobrze... mimo wszystkich złych opinii nt szczepien ja jestem za tym, zeby szczepić dzieci...
 
Powiedzialam - nie chcę kontynuować tematu. Podałam źródło, dzięki któremu wyrobilam sobie opinię na temat szczepień.
Jednak te "ulepszone" szczepionki dalej powodują śmierć wielu dzieci, autyzm i wiele innych powikłań. To jest jak rosyjska ruletka. Dlatego poleciłam forum - nie szczepimy :: - tam wypowiadają się rodzice, którzy mieli właśnie złe doświadczenia ze szczepionkami, niektóre dzieci do końca życia będą mieć uszczerbek na zdrowiu. Szczepionki wcale nie są ulepszone. Sama Ewa Kopacz wysypała się mówiąc, że w Polsce dalej używane są przestarzałe szczepionki, które "nie wiadomo czy w ogóle działają".
 
Szczepimy, nie szczepimy .... Myślę, ze każda mama podejmuje decyzję w oparciu o doświadczenie innych i to, co piszą gazety, specjalistyczne portale internetowe. Nikt nie stwierdza "szczepię" od tak sobie. Warto podejmować takie dyskusje, ale nie warto się spierać. Wiadomo przecież, że każda z nas, bez względu na to jaką decyzję podejmie, chce dla swojego maleństwa jak najlepiej.
 
Próbowałam wejść na to forum... Żeby je przeczytać trzeba się zalogować. Wydaje mi się że jeśli ktoś chciałby innych ostrzec przed szczepieniem to raczej upowszechniłby je niż uniemożliwiał do niego dostęp...
 
reklama
Mam pytanie do mam które karmią mlekiem modyfikowanym czy wasze maleństwa podczas karmienia są spokojne oraz jak długo śpią w nocy bez budzenia na jedzenie??
Moja Ada jest tylko na piersi w dzień je co godzine a w cyckach robi się pusto.W nocy budzi się 3 razy na jedzenie jeszcze jakieś 3 tygodnie temu spała w nocy 10-11h bez pobudki a teraz to jakiś koszmar. Myśle o przejściu na mleko modyfikowane -jestem już wykończona :( (piję 3l wody,2 kawy zbożowe i herbatę a w cyckach mało jedzenia)
 
Do góry