reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Tiluchna gratuluję udanej wizyty. U mnie tak rewelacyjnie nie jest. Wód mało ale jest trochę lepiej. Mam dalej pić. Łożysko się starzeć zaczyna. Maluch z wagą dużo do tyłu ale rośnie więc nie jest źle. Przekroczył 2500. Szyjka 2 cm więc za długa, wszystko pozamykane. Mam dużo pić, nie oszczędzać się, uprawiać seks, napić się czerwonego wina. No żeby siła na to wszystko była. Może okna umyję...
 
reklama
Dziewczynki ! Super wieści ! Ja już od jakiegoś czasu " się nie oszczędzam " i nic , może wam lepiej pujdzie ;-)Malutka - 2500 na usg to finalnie nawet 3 kg może mieć ! A pozatym na bank łatwiej urodzić :tak:
Tiluchna - moje masażyki to delikatne nie były :baffled: i efekt ...dalej zabrzuszona jestem :-D

To trzymam kciuki za was ! A wy módlcie sie co by mój dzieć nie tył więcej ;-)
 
Malutka - ojej juz sie zaczyna starzec??? szybko:dry:
a z ta sila to rozumiem:tak: choc dzisiaj jakos nabralam energii i byl juz sex i sprzatanie domku a pozniej idziemy na dlugie zakupy - jutro zamierzam odwiedzic park jakis i po gorkach polatac

co mi pani doktor powiedziala ze taki masaz i odchylenie szyjki do wlasciwego poziomu :)confused: ale juz nie wnikalam) trwa dosyc krotko i pozniej wraca do pierwotnego stanu wiec trzeba szybko kozystac..

dlatego najleppiej po masazu byc ciagle aktywnym i najgorzej co zrobic to usiasc:laugh2:

mamoktosia - trzymam mocno &&&&& aby juz nie przybral za wiele:tak: to ile ty juz mialas masazy??
caly czas mam przed oczami zdjecie synka mojej kolezanki z wczoraj 4810 - taka kluuuuuuska....

no mnie az tak bardzo nie bolal... :sorry2: ale jak to pani doktor powiedziala - nie intensywny ale konkretny - na tyle ile sie teraz dalo

w nastepny czwartek mam masaz przez polozna angielska:sorry2: ten juz bedzie konkretniejszy mysle
choc caly czas modle sie by juz byc 'po'
 
Ostatnia edycja:
tiluchna po takim masazu czasami troszke moze potrwac, ja bede miala w poniedzialek robiony, jestem ciekawa efektów:tak: W kazdym razie będziemy juz rasowymi grudniówkami :-p

malutka nie martw sie, tak jak pisze mamaktosia waga urodzeniowa moze jeszcze sporo podskoczyc!
 
Tiluchna - w szpitalu tak co 1,5 h a byłam 12 h :szok: bolało masakrycznie , ale ja mam ogólnie" nadpobudliwą " szyjkę ;-) obym nie podzieliła losu twojej koleżanki , co wróży mi gin jeśli urodzę za 2 tygodnie :szok:
 
Koriander - taki masaz moze nawet w ogole nie wplynac wiem:sorry2: w sumie to nie nastawiam sie jakos bardzo...

jak dzidzia sie uprze to nie ma to tamto

wlasnie ta moja kolezanka miala 2 masaze, i tak nic nie daly, ''Maluch'' po indukcji przyszedl na swiat 12 dni po terminie...

mamaktosia - nie no kochana!! nie zycze ci tego.. ale co .. wtedy tez tak czy siak naturalnie????????
 
Cześć Mamuśki, jestem po wizycie dzisiaj mamy 36t 1d ciąży, Mała waży 2614 g, szyjka długa i zamknięta, wszystko jest w najlepszym porządku, a z tym moim szalejącym tętnem mam się udać do kardiologa.
 
Tiluchna gratuluję udanej wizyty. U mnie tak rewelacyjnie nie jest. Wód mało ale jest trochę lepiej. Mam dalej pić. Łożysko się starzeć zaczyna. Maluch z wagą dużo do tyłu ale rośnie więc nie jest źle. Przekroczył 2500. Szyjka 2 cm więc za długa, wszystko pozamykane. Mam dużo pić, nie oszczędzać się, uprawiać seks, napić się czerwonego wina. No żeby siła na to wszystko była. Może okna umyję...

Ja miałam 3 godz przed porodem usg i lekarz powiedział,że Maluch ma 2.5 kg i uprzedził, że usg może się mylić, przy czym wspomniał o pomyłce w te drugą stronę, że dziecko może być mniejsze.. Co się okazało? Urodził się 2900 :) Nie wydaje mi się, że przez 3 godz tak urósł;p Także no stress:)
 
reklama
Oj dziewczyny dzieje się u Was dzieje :szok:

TILUCHNA najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona z wizyty

MALUTKA chciałam się dopytać na co to czerwone wino - bo chętnie bym sama skorzystała :-p

Trzymam kciuki żeby te nasze szkraby chodź w terminie raczyły brzuszek opuścić.
 
Do góry