reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
wpadam na moment bo najpierw usg, dopiero ze szkoly wrocilismy i Tomek do pracy wiec jestem sama z dziecmi

no wiec.. huraaaaaaaaaaaaaaa... lozysko jest uwaga 8cm:szok::szok::szok: wyzej:-D:-D:-D
przez 5 tygodni podnioslo sie az o 8 cm:-D

mialam rozmowe z lekarzem i mam zielone swiatlo

czekamy az Niunia bedzie gotowa, moge rodzic sn

do tej pory mam lzy w oczach

i jest mi niewazne kiedy zechce wyjsc i jak duza bedzie:-D 4kg dalam dwa razy wiec i 3 raz dam:-D

najwazniejsze ze spelnilo sie moje marzenie

jestem spokojna, szczesliwa i moge w koncu sie normalnie poudzielac:zawstydzona/y:

powiem szczerze, ze ostatnio nie wchodzilam bo gadalabym tylko o sobie a to mega egoistyczne
dzisiaj wieczorem postaram sie nadrobic jak najwiecej :*

trzymam teraz za Was dziewczyny kciuki i mam nadzieje, ze wasze wizyty beda tak samo pozytywne!!!!!

dziekuje Wam za kciuki :*
 
mamuska ja tez miesiac po dziewczynach..he..takze luzik...ale w sumie to 3 miesiace nasze beda:))))


Ja bylam wczoraj u gina:)
Dziecko ma 1433gramy..i dlugie jest,bo kosc udowa ma 68mm..poczytalam,ze to dwa tyg pozniej niz ja mam...rosnie i odwrocilo sie juz glowka w dol,wiec cc nie bedzie na pewno...alee lekarz nie widzial siusiaka...kurde no wczesniej 3 razy widzial,a wczoraj ie i troszke mnie to zmartwilo,mam kilka ubranek i to niebieskich,,ech....
Od poniedzialku ide na L-4....juz nie tyram...
A i sie doczepil ze za dzuo przytylam..11.5kg....i koniecznie natychmiast abdania tarczycy mam zrobic,bo chyba przez to,.,,czy te kg to az tak za duzo????

Nast wuzyta 6.11----jestem ciekawa tej plci....echhh

tiluchna super kochana..cieszymy sie z toba i wlaz tu i gadaj,po to jestesmy aby sie wspierac kochana.no bez jaj,,jak pojeczymy to nikomu nic nie ubedzie...

mb i co tam???????????
 
mamaktosia to zycze ci bez cc....ale wczesniej widzielismy siusiaka..moze sie tak odwrocilo dizwnie..bo naprawde nawet fotki nie dostalam,bo zadna dobrze nie wyszla,..
 
tiluchna - super super! domyslam sie jaka musisz byc szczesliwa :) to bardzo dobre wieści. No i dobrze że sama sie uspokoiłaś i jestes pozytywnie nastawiona.

koralikowa - no to podczas porodu się pewnie na 100% dowiecie :D ciekawa sprawa :)
 
kurcze juz chce wam poodpowiadac i mnie syn wykopuje z komputera:szok::szok:
jak tylko pojda spac to siadam tutaj - meza i tak nie ma do 22 wiec bedzie tylko czas na bb!
 
reklama
Do góry