reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Ale super fotka Tymka. Dziewczyny moj junior też jest starszy z usg o tydzien - to która data jest ważniejsza z okresu czy z usg?
 
Tymuś rewelacyjny! gratuluję!

joasik na wywoływanie porodu itp to patrzą wg om, a z tego terminu usg, zwłaszcza z 1 trymestru to ponoć mozna bliższy lub dalszy termin porodu wróżyć, prawda jest taka, że maluch wylezie kiedy bedzie chciał:-)
 
Przepiękny Tymuś ! ;-)

Ja również dziś byłam na wizycie. Szyjka długa, prawidłowa. Emilek wypiął się pupą i w zasadzie nie potwierdziliśmy czy na pewno jest chłopcem :-). Maluszek waży 380g i przede wszystkim jest zdrowy ! :) Uparty po tatusiu nie chciał się ładnie obrócić do zdjęcia. Jego tętno to 148 :)
 
Dziękuję Wam bardzo :)
Joasik mi również mówili w szpitalu, że najbardziej wiarygodny jest termin z usg w 1 trymestrze. Mi od samego początku wychodzi tydzień starszy.
Aneta gratuluję udanej wizyty :) widzę że u Ciebie również mały dooobrze waży :)
 
Ostatnia edycja:
Ewka ma rację- wyjdzie, kiedy będzie chciał :-) mój mały był od samego początku o tydzień młodszy, więc spodziewałam się porodu tydzień później, niż gin z om wyznaczył. I co? Wyszedł dzień przed terminem om :-p
 
reklama
Do góry