reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Wkleję zdjecie po edycji. Ja jestem po usg pierwszego trymestru , z synkiem (90%) wsjo ok natomiast z moimi przepływami jest cos nie tak no i niestety moze sie skończyć albo rzucawką,albo hipotrofilią albo odklejaniem łożyska...
 
Dziewczyny jak tak patrzę na te Wasze zdjęcia to Wam zazdroszczę bo Maluszki się już poukładały jak do profesjonalnej sesji zdjęciowej.
Nasza Fasolka póki co miała robione 2 usg ostatnie w 11 tygodniu ciąży (prenatalne) i generalnie lekarz powiedział że dziecko jest tak ruchliwe że ciężko mu je złapać :D mam skany z tych usg ale widać na nich tylko głowę i gdzieś nagle rączkę więc nawet nie będę się nim chwalić :p

Jeżeli któraś z Was mieszka w Katowicach albo okolicach i chciałaby zrobić sobie badania prenatalne to polecam Klinikę Sodowskiego na Ul. Piotrowickiej. Klinika robi wrażenie bo jest wypicowana i och ach i niestety ceny też mają och ach bo za usg co trwało 15 min, 3zdjęcia i cały opis badania prenatalnego jedynie 250 zł ale czego się nie robi żeby się uspokoić że wszystko jest dobrze :)

mam nadzieję, że na następnym usg Fasolka będzie bardziej chętna do współpracy:)

Dziewczyny powiedzcie mi te usg w 3D to pewnie tylko prywatnie robią co? W jakiej cenie taki portret?
 
u dr. Cnota bardzo fajny, rzeczowy lekarz, na wszystkie pytania odpowiadał spokojnie bez nerwów. Nawet się pośmialiśmy że widzę tylko 4 palce u ręki wiesz z takim przerażeniem w głosie a on mi wytłumaczył że dziecko ma ułożoną dłoń tak jakbyśmy patrzeli na niego z góry i kciuk był jakby z góry a nie obok :D

poza tym zostałam fajnie potraktowana bo miałam usg na cito i kobietka najpierw powiedziała żeby przyjechać w sobotę ale jak się dowiedziała że jest pilne to w takim razie powiedziała że mam być za godzinę więc też im zależy na pacjencie a nie tylko na kasie

A Ty u kogo byłaś?
 
ja byłam u rozmus-warcholińskiej. też polecam, fajna Pani doktor. wszystko wytlumaczyła. na drugie usg (prenatalne) też się do niej wybiorę :)
 
Wczoraj byliśmy na wizycie wszystko ok. Dzieciaczkowi pomierzył obwody: główki, brzuszka, kości udowej, policzył paluszki. Wszystko ładnie. Miedzy terminem usg a OM sa 4 dni różnicy ale mówił by sie nie martwić ;) no i poddał wątpliwość płeć naszego chłopaka ;) póki co mamy gender ;) kolejna wizyta 29.04
 
Anula- gratuluję udanej wizyty! Może za miesiac się pokaże już ostatecznie jaką ma płeć ;-)
Milusia- gratuluję córy! Śliczny portrecik! :-)
Nayya- trzymamy kciuki, żeby jednak wszytsko było ok!
Maaggie- gratulacje udanej wizyty! :-)
 
Nayya powiedz mi jesteś na L4? Bo ja na chwilę obecną leżę w domu do 9 kwietnia z łożyskiem brzerznie przodującym więc jeżeli Ty masz takie podejrzenia to mam nadzieję, że nie chodzisz do pracy i odpoczywasz :)

Kaha 91 słyszałam że dobra ta lekarka, najważniejsze jest podejście do pacjenta, a jak się patrzy na ich stronie internetowej to wszyscy wyglądają na sympatycznych :D

Anula 09 gratuluję synka a macie już imię? ja mam wizytę dopiero 9.04 może mi da skierowanie na usg żebym się już dowiedziała płci:)
 
reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizytek !
Milusia no pewnie że podzielam Twoją radość bo to jest super uczucie jak marzenia się spełniają :-)
 
Do góry