reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarza i zdrowie maluszków

reklama
irisson, zdrówka dla Ninki, u nas przy górnych jedynkach trzydniówka się przypałętała

my wczoraj mieliśmy wizytę, młody na rok chyba czterokrotną wagę urodzeniową będzie miał ;-) i od urodzenia 23 cm urósł, lekarka powiedziała, że wynik niezły :-)
 
Dziewczyny, Kacper dostał wysypki na brzuchu (większe krostki) i na plecach (mniejsze). Jak myslicie czy moze to byc od mm, ktore od tygodnia dodaje mu do kaszki? czy uczulenie moze wyjsc po tygodniu? Dostal dzis tez na obiadek (podczas wyjscia) gerbera krupniczek drobiowy po 9 m-cu. Moze to od tego? Gerbera wczesniej nie jedlismy.
 
u nas problem z jedzeniem:( jogurty, mleko, kleiki, chrupki, banany, deserki pochłania - obiadki są bee jak zjemy kilka łyżeczek to cud nie wiem czemu mu się tak porobiło :/
 
Milionka u nas tez tak bylo. Bylam nieustepliwa i dawalam Lilci nawet te kilka lyzeczek i przeszlo jej po 2-3 tygodniach :) No ale nie powiem , irytujace to jest dość mocno :)
 
milionka Mania też tak miała...Gorzej, bo zbojkotowała nie tylko obiadki, ale też mleko i kaszki Holle. Niestety stety byłam zmuszona się pogimnastykować i zmienić manu. Nie byłam w stanie głodzić Bąbla...
Zaczęłam gotować "po dorosłemu" z solą, przyprawami i tak, żeby mi samej smakowało, dałam do picia soki przecierowe, kaszki nabyłam smakowe i jakoś poszło. Mam dziecię elegancko jedzące (odpukać!). Musiałam co prawda zamienić butlę na niekapek i łyżeczkę, co sprawiło nieco technicznych trudności w początkowej fazie, ale teraz jest miód malina. Zjada łychą nawet jak jest zmęczona i śpiąca, wbrew temu, co Lewek sądzi, że się nie da;-)
Może poeksperymentuj ze smakami? U nas hitem jest słodki ziemniak z cukinią, indykiem i rozmarynem, szał normalnie:tak: To samo królik z marchewką, ziemniaczkiem, jabłuszkiem i szczyptą cynamonu.
 
reklama
dzięki dziewczyny. Narazie kupiłam kilka sloiczków rossmanowskich bo te mi o dziwo zjada calutkie! A innych lepszych, droższych itp nie ma mowy :p Na szczescie wszystko inne odkurza, a nam z talerza szczególnie:)
430472_360944624014322_821005678_n.jpg
 

Załączniki

  • 430472_360944624014322_821005678_n.jpg
    430472_360944624014322_821005678_n.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry