reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

reklama
Hej dziewczyny, właśnie odebrałam wynik i wyszło że mam paciorkowca ;(
Któraś z Was może też ma !?
Co z tym robic !?
Termin na 10, ale na KTG jeszcze nie wyszły żadne skurcze :/
Pojechałam do mojej lekarki, a ona sobie do 13 listopada zrobiła urlop, i teraz nie wiem czy mam z tym iś do innego lekarza czy co !?
Jak przeczytałam na internecie co to jest i w ogóle to jestem załamana,odpiszcie prosze;(
 
Kami02 moja kolezanka tez ma stwierdzonego paciorkowca i jeszcze jakies ine bakterie i mimo ze sie leczyła antybiotykiem nie przeszło.Dzis szła na wywołanie porodu i gin powiedział ze ma zabrac wyniki ze soba do szpitala i to zalezy od lekarza w szpitalu albo jej zrobia cc, albo podadza dziecku antybiotyk odrazu po urodzeniu jak bedzie jednak sn.
 
Kami spokojnie,ja też mam.I niestety tez poczytałam tak jak Ty. Ale rozmawiałam z lekarzem (mam bardzo dobrego ) i powiedział ,że absolutnie nie ma się czym martwić i,że antybiotyk będziemy podawać przy porodzie.Tak więc na spokojnie,wszystko będzie dobrze,tylko przy przyjęiu do szpitala musisz mieć ten wynik z wymazu przy sobie.
 
reklama
No Violett, moze zgodnie z terminem rozpakujemy się razem :)
Bylam dziś na IP, 11.11 mam się zgłosić na przyjecie, być może w pt bedę juz rozpakowana :)
albo wcześniej, bo dzisiejszy zapis ktg tez pokazał skurcze:)

a wyniku na paciorkowca nie odebrałam jeszcze... nic na ten temat nie wiem...
 
Do góry