reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Bąbel - nieważne kto ma rację :-) To teraz i tak takie gdybanie sobie... Bo dziewczęcy nub może okazać się chłopakiem:rofl2: Ważne, żeby wszystko było dobrze :) Ja bym nie zmieniała terminu badań :tak:
 
reklama
Zyrafka gratuluję i bardzo sie cieszę... Bardzo bym chciała żeby w pon też nie było śladu po moim krwiaku. Podnioslas mnie na duchu...

Muszę wejść na forum przez kompa bo nie widzę fotek i nie wiem o co wam chodzi z tym nubem ;-)
 
Przesliczne zdjecia dzieciaczkow :)
My teraz wizyte mamy dopiero 23grudnia i wtedy powinnismy dowiedziec sie czy chlopiec czy dziewczynka. Kurcze tyle czekania do nastepnego usg nie wiem jak wytrzymam ;)
Ja to nuba nie rozumiem w ogole ;) a pisalam ze moja dzidzia wiekowo byla taka sama jak ewelinki a nie ze zdjecie takie samo, wiem ze moje bardzo kiepskiej jakosci :/
 
Fajne Te wasze dzidziolki:D Moj Maz uparl sie by robic prenatalne badania ja jestem srednio przekonana ale chyba jednak sie zdecyduje.., wiec musilabym isc na nie za tydzien.. ale ,ze mi sie nic nie nalezy z NFZ to USG plus z Krwi =400 zl a ile Was to kosztuje.>??
 
reklama
Do góry