reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Jejku, dziewczyny, ale piękne zdjęcia :) aż jeszcze bardziej nie mogę się mojej wizyty doczekać :) jeszcze 5 dni!

Kiuik, bardzo mi przykro :( nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czujesz :( trzymaj się ciepło, za drugim razem na pewno się wam uda :*
 
reklama
Kiuik bardzo mi przukro :(
Ewelina ja tez tak mowie ze jak tym razem bedzie drugi chlopiec to bedzie trzeba sie o nastepne postarac ;) no ale zobaczymy ja jakos nie mam przeczucia czy ch czy dz ...
Straciatella piekne zdjecie maluszka :) 3d i 4d ti jesy cos wspanialego.
 
pysia_, poprzednie usg miałam 4 tygodnie temu. Jak nic sie nie dzieje, to lekarz wyznacza wizyty co 4 tygodnie, a u mnie jakoś szczególnych zmian nie było w międzyczasie niepokojących. Właściwie to nadal nie ma, ale było dośc wyraźnie widać, że maleństwo nie rozwinęło sie jak powinno i że serduszko już nie bije. Prawdopodobnie już od jakiś 2 tygodni.
 
Ewelina Ty bylas wczoraj na usg ja przed wczoraj ;)
U nas tez wszystko dobrze i dzidzia mierzyla juz 3,5cm :D niby z usg byl 10tyd3 dni a ostaniej @ rowno 10 a jak u ciebe? Tak samo usg jak i z @?
 
reklama
Do góry