reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
pysia nie bój się, nie wiem czy jesteś wierząca, mi pomaga jak się pomodlę o poproszę o spokój;-)od razu na mnie spływa;-) bedzie dobrze! zobaczysz.
zapisałam się na genetyczne na 29 pazdziernika, będziemy wtedy w 11t5d, mam nadzieję, ze wystarczy. Ale nie dię do swojego gina, tylko do wynalezionego specjalisty. a swojemu nic nie mówiłam, będę miała u niego przezierność karku za 28 dni.
 
Hej, ja po 2ej wizycie u Gina. Badał mnie i wszystko w porządku, w sensie szyjka wysoko, macica ładnie rośnie, badania krew, mocz okej. USG nie będę teraz miała bo mam iść na genetyczne/płatne. Dziś już nie zdążę się zapisać, więc zrobię to jutro. Gin zalecił USG w przyszłym tygodniu :happy:
 
CAM00614[1].jpgZatem i ja się pochwalę swoją wizytą. Abstrahując od tego, że USG prenatalne trwało 2h (!!) bo Maleństwo nie chciało się pokazać, cały czas leżała na boku. Kość nosowa jest - i to 2mm. Przezierność karku ok, serce w porządku. Cztery razy kładłam się do badania, za każdym razem dziecię było źle ułożone do badania. Lekarz kazał mi pochodzić po schodach, następnie jadłam czekoladę, żeby pobudzić Uparciuch. Udało się dopiero za czwartym razem.

W załączeniu pierwsze foto Poli, bo jak się okazało to będzie dziewczęcie na 80% :-)
 

Załączniki

  • CAM00614[1].jpg
    CAM00614[1].jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 139
Z miesiączki wychodzi 13 tydzień, ale z uwagi na świadomą decyzję o poczęciu, wiemy że Dziecię jest młodsze :) Termin mam chwilowo na 21 kwietnia, ale według mojego lekarza to raczej będzie początek maja.
 
Hej. Ja byłam wczoraj na wizycie, ale nie zdążyłam Wam nic napisać bo po prostu padłam ze zmęczenia. Więc u mnie wszystko ok, wszystkie badania w normie, dzidzia ma 11 mm:) A tu jej pierwsze fotki:fasolka.jpgfasolka2.jpg
 

Załączniki

  • fasolka.jpg
    fasolka.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 62
  • fasolka2.jpg
    fasolka2.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry