reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Gratulacje dzieciaczków pięknych. ;-)

Readerle - ja nie mam żadnej pamiątki po Mai, zdjęcia wychodzą fatalne. :sorry: Także naprawdę masz się z czego cieszyć.:-)
 
Witam z rana kobietki ;-) i gratuluję wszystkich udanych wizyt i zazdroszczę podglądania bąbli.

Ja się w końcu zdecydowałam i przeniosłam na wizyty prywatne.
15.01 mam pierwszą wizytę, może jak się zmieszczę to będzie połówkowe.
Na nfz ostatnią mam 2.02, muszę iść, bo dostałam skierowanie na mocz i glukozę, a wyniki do poradni bezpośrednio idą, dopiero na wizycie je dostaję, a po co mam za to dodatkowo płacić.

Mam nadzieję, że teraz będę spokojniejsza i bardziej doinformowana ;-)

We wtorek mam zamiar zadzwonić i umówić się na 4d, tak koniec stycznia/początek lutego, 27-8 tydz.
 
Mamusia Blaneczki cieszę się że wizyta się udała i jest wszystko dobrze...kamień z serducha nie? A zdjęcie synia śliczne :)

Ewstra Ja też chciałam dziewuszkę ale sisior wyszedł...mój też od razu dyndał dzwoneczkami :p nic się nie wstydzą Gratki :)

Szuszunia to duża pannica :) i dobrze że Ci zrobił usg Jesteś spokojniejsza i widziałaś maleństwo :)

ewelinka gratki kolejnego sisiora :) chłopaki górą :-D

stazi
Moja ulubiona pozycja to też na brzuchu, był taki czas że bardzo mi uciskało i nie mogłam tak już spać bo bardzo bolało i nauczyłam spać się na boku kochana. Zasypiając leże na plecach ale wtedy mój mały rozrabiaka strasznie kopie więc się przekręcam...Ja co chwilę zmieniam pozycję, powoli , powoli nauczysz się . Wejdzie Ci w krew samo :*

aesthete jeszcze raz gratki :* śliczne zdjęcia :) mmmm

Aśku :))))) ale super :) to witamy w królestwie :p :-D sisiorków :szok:

Danusia a co będzie ktoś ją podglądał :p gratki dziewuszki :)

szatynka bo te sisiory to takie bezwstydniki :p gratulacje

ivon dokładnie, Ja też jak mówię znajomym że chłopak to mówią że w tym roku większość sisiorków :-) będą przynajmniej kontynuować pokolenie :-p

pat super gratulacje dobrej wizyty :) a z tą glukozą to zazdroszczę :) że tak Ci podpowiedziała. Mnie też czeka w nast tyg taka wizyta ale mają mi same rozpuścić :/ i tak właśnie słyszałam o tej cytrynie

readerle dobrze że jest wszystko ok a płeć jeszcze zobaczysz :) spokojnie :) a zdjęcie cudo :)

Jaranti współczuje :-( Mnie czeka w najbliższym czasie wizyta :/ aż się boje...

Natuszka oooo witaj w klubie, myślałam że jestem tutaj sama bez normalnych zdjęć...:-(ale już niedługo będziemy mieli na co dzień :)

brandy super że się zdecydowałaś :) jeszcze nie będzie tak źle...a nie było nic wcześniej?
 
[h=5]Hej :0 Dziewczyny - mialam sie odezwac po wizycie - jednak wczoraj wrocilam juz bardzo pozno do domu i nie mialam juz mozliwosci..,

Zatem Dzidzia zdrowa;) wszystko okej:) jedyne co to wychodzi jakas mala - i niby tydzien mlodsza wychodzi choc lekarz powiedzial, ze przeciez jedne dzieci rodza sie z waga 2,5 kg a inne 4 kg wiec nie ma co panikowac poki co .., chyba ,ze ta rozbieznosc bedzie sie wydluzac- hmm
Bedzie Dziewczynka;) Wrzuce potem jakas fotke;)

Ps. Dziewczyny czy sa tu jakies mamy Chlopcow co maja cos dla dziewczynek? i by sie chcialy wymieniac ciuszkami (chodzi o uzywane) bo ja dostalam rozn ciuszki dla chlopca i chetnie bym cos powymieniala- ubranko za ubranko:)[/h]
 
Jaranti ja jade od 2 miesiaca cizy na lekach dobrze ze wykryte;-)

Mam troszkę stracha przez to, ale wierzę, że będzie dobrze :-)

Jaranti współczuje :-( Mnie czeka w najbliższym czasie wizyta :/ aż się boje...


diabliczka ja Ci mówię, że urodzimy zdrowe piękne dzieciaczki. Uśmiech plisss ... :-D:-) U mnie wizyta dopiero 17.01 więc poczekam jeszcze by moją małą pooglądać.
 
reklama
Diabliczka, no właśnie nic wcześniej się nie dało :/ jak już będzie za późno na połówkowe, to trudno, ważne, że teraz co wizytę będę miała usg :)
 
Do góry