reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
gratuluje wizyt i że wszystko jest ok:) ja chodzę prywatnie i dostaje zdjęcia do domu ale w pierwszej ciąży chodziłam na NFZ i musiałam zapłacić jak chcialam zdj do domu:no:
 
Aśku - gratuluję usg i dużego bobika ;-)
Ayran - ja też mam łożysko na ścianie przedniej ( w poprzedniej ciąży też miałam). Lekarz mi wytłumaczył, że to nic strasznego, masz łożysko jakby na brzuchu od środka. Jedynie przez nie możesz później poczuć ruchy maleństwa bo będzie łożysko amortyzowało (choć ja poczułam pierwsze mocne smyrania w 18 tyg). A ogólnie gratuluję wizyty. Aaa ja też chodzę na nfz i dostałam kilka zdjęć z usg
 
Aśku, a gdzie zdjęcia? Wszystkie tak na nie czekamy...
będzie z domu ;-) dr dał mi trzy sztuki :-D jedno dla babci (bo zna moją teściową), drugie dla Antka, a trzecie wpiął mi do wyniku badań ;-) dwa pierwsze pojechały z mężem do domu ;-) trzecie mam w torbie, muszę pokombinować jak je zeskanować, by nikt nie widział ;-)
tylko uprzedzam - zdjęcie 4D, innego nie dostałam ;-)
 
zeskanowałam :-D

Asia.jpg
 

Załączniki

  • Asia.jpg
    Asia.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 146
reklama
Do góry