reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Soniafka - tulę mocno, bardzo mi przykro. Następnym razem wszystko będzie ok zobaczysz
Sebata- trzymam kciuki żeby dzisiejszy wynik był błędny

Reszcie dziewczyn gratuluję wizyt ;-)
 
reklama
Oto mój kosmita.
Na moją prośbę o próbę określenia płci, gin jednoznacznie odmówił :baffled: Twierdząc, że 60% prawdopodobieństwa to jak rzut monetą... Tak więc nadal nie wiem :sorry:

Badanie ok - kark, kość, serducho - wszystko pozytywnie.

baby1.jpg

I od frontu:
baby2.jpg
 

Załączniki

  • baby1.jpg
    baby1.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 118
  • baby2.jpg
    baby2.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 124
Śliczne maluszki :*

soniafka kochana strasznie mi przykro! Wiem co teraz przeżywasz :( Rok temu przez to samo przechodziłam. Musisz w ciszy wypłakać się i uporać z bólem, a potem sama zobaczysz nabierzesz nowych sił i napewno wam się uda! Mi się udało i wierzę, że u Ciebie będzie tak samo. Ściskam mocno :* Dla Twojego aniołka
[*]
 
ja po badaniu prenatalnym :tak:

serducho biło :tak: żołądek ładny, nerki pracują :tak: łożysko na tylnej ścianie, pępowina pięknie dokarmia ;-) w główce też wszystko ładnie poukładane ;-)
rączki dwie, nóżki dwie, stópki dwie :tak:
nosek jest, przezierność 1,54 mm ;-) długość 5,6 cm ;-) termin wg usg tak samo jak wg om ;-)
z Mrówkiem tak samo miałam :tak: termin na 10 czerwca od samego początku ;-) urodzony 10 czerwca ;-) sam sobie wybrał ;-)

krew poszła do Warszawy ;-)

za tydzień mam podjechać na chwilkę, by sprawdzić jeszcze tętnice czy cuś ... maluch miał nas w nosie i odwrócił się plecami ;-) a pan doktor właśnie chciał podejrzeć płeć ;-)
 
Hej ! Ja właśnie wróciłam z usg :) Wszystko w porządku, termin przesunął mi sie jednak na 7 maja, tydzień wcześniej ! Moja przyjaciółka będzie załamana, ma ślub 2 maja ;) Mam nadzieję że się jeszcze dotoczę....
W ogóle dziecko na monitorze było juz wieeelkie :) Nie wiem ile ma cm, ale w porównaniu z ostatnią wizytą bardzo urosło:)

Co to znaczy że łożysko kształtuje się na przedniej ścianie? Lekarka tylko wspomniała, nie rozwinęła tematu i przeszła dalej, więc nie wiem czy to źle ;)

Zazdroszczę wam zdjęć ! Moja lekarka powiedziała, że nie może mi go dac, ponieważ badanie jest robione na nfz i zdjęcie musi zostać w papierach jako dowód :( Jak to jest u was ? Chyba wszystkie nie chodzicie prywatnie ?
 
reklama
Ja mam tez lozysko na przedniej scianie nisko jeszcze umieszczone ale mi tez nic wiecej nie mowila moze ktos tu bedzie wiedzial o co chodzi;-)
Gratuluje udanych wizyt:-)
 
Do góry