reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
W Pl robią zastrzyk z Wit k po urodzeniu. On jest na dwa tygodnie. Przez ten czas suplementu się tylko Wit. D po dwóch tygodniach daje się już Wit. K+D i tak zalecane jest do 3 miesiąca, a potem znowu tylko D. No ale już miałyśmy dyskusje na temat witamin i warto cały czas suplementowac obie witaminy ;)
 
Beatka, odwrotnie.

A propos witamin w kapsulkach, mi raz wpadla cala mlodemu do dzioba i nie dalo rady wyjac... Przestraszylam sie strasznie, zadzwonilam od razu do pediatry, ale mnie uspokoila, ze powinna sie rozpuscic. No nic mu nie bylo potem, ale stres potworny, bo to jeszcze u tesciow wtedy bylismy.
Takze od tamtej pory na lyzeczke wyciskalam.

A jeszcze z serii opanowania mojego - nie wiedziec czemu myslal, ze mu to moj kolczyk polknal a nie ta kapsulke. Wiec awantura byla niezla zanim sie dogadalismy co sie stalo...
 
reklama
Do góry