reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

reklama
Anisen trzymam kcuki:-)

Ja jutro ide do gina na 15.30 i doczekać sie nie moge bo juz 3 tygodnie nie byłam. Luteiny tez nie biorę od tygodnia wiec mam nadzieje ze wszystko ok.
 
Co do tego paciorkowca to mi lekarz kazał zrobic teraz w 35 tygodniu ale chyba mówił że jeszcze raz już bardziej pod koniec też się je robi.
 
ja miałam pobrany wymaz ostatnio i nie sądzę żeby jeszcze raz później miała, chociaż kto wie. Wizytę mam w środę i wiem ze mam dostać skierowania na badania, żeby mieć juz do szpitala wszystkie
no i mam nadzieję że potwierdzi się opcja cc na 12.09 no chyba ze wcześniej to jeszcze lepiej by było
 
Kochane! Jestem po sobotniej wizycie u gina. Wszystko wporządku - mala waży 2600g , serduszko bije ślicznie i co najwazniejsze malutka ułozyła się już do porodu (głowka na dole) a z lewej strony brzuszka non stop daje mi z łokcia :) Taki to z niej zbój... Robiłam ostatnio morfologię, wszystkie wyniki ok, tylko bakteria w moczu wyszla, ale gin powiedział , że nie mam sie czym przejmowac , bo to normalne podobno...na wizycie pobrał mi też wymaz z pochwy i odbytu. Gin oznajmil mi tez, że termin porodu pozostaje dalej taki sam 11./12.09 co mnie cieszy, bo juz nie mogę się doczekac ... i zaprosil mnie na ostatnią wizyte 3.09 a potem juz tylko ktg i na porodówke :) Mam nadzieje, że wszystko pojdzie zgodnie z harmonogramem ...
 
Karola gratuluję udanej wizyty !!

Ja wizytę mam jutro i też już się nie mogę doczekać, wyniki odebrałam są w porządku, niestety z wymazu wyszła jakaś bakteria, na szczęscie nie paciorkowiec, więc pewnie dostanę antybiotyk i po kuracji będę musiała powtórzyć wymaz.
 
reklama
Karola
gratuluje udanej wizyty.

mi gin na bakterie w moczu kazał antybiotyk brać i zrobić posiew moczu.
antybiotyk biore bo pisalo w ulotce że mozna bez przeszkód brac w ciąży. Chyba pierwszy lek na którym pisało że można :)
A dzisiaj zawiozłam do lab. siuśki zobaczyy co wychodują.
 
Do góry