reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

hejka
my po ktg i innym. Mały waży ok 3600 i sie besia obróciła teraz już całkiem do sn (a nie był jeszcze obrócony jak trzeba ostatnio) dlatego mój gin ustalił ze czekamy aż sie zechce sam urodzić. dostałam nowego lekarza do którego mogę w razie co dzwonić
icon_wink.gif
fajna babeczka. Mam w piątek na ktg. No i będziemy czekać. Jeśli do 28 mały sie nie urodzi sam albo jego waga przekroczy magiczne 4 kg to robimy cc.
No to jeszcze połażę z brzuszkiem;)
 
reklama
Anisen ale masz duzego bejbika! Wogole Ty juz tak daleko jestes ze szok! Zazdroszcze! Nie wyobrazam sobie siebie w tym tygodniu ciazy, wszystko wydaje mi sie takie odlegle.
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt:tak:

zastanawiam się czy tutaj robią to badanie na czystość pochwy... Są tu jeszcze jakieś dziewczyny z uk z doświadczeniem? Motylla12 nie odzywa się - ona miała duży zasób wiedzy... Mam nadzieję, że u niej wszystko w porządku.
Ona ma nickMotyl 12:-)
 
Karola, Anisen -świetnie, że wizyty się udały :tak: No i Anisen...ciekawe czy synuś zechce sam wyskoczyć. Wygląda na to, że już nikt nie wyprzedzi Trixi

BigChild nie martw się, zobaczysz jak ten czas szybko zleci, ani się obejrzysz a na suwaczku będzie pisać, że dziecko jest już donoszone ;-)
 
Ostatnia edycja:
Karola gratuluje udanej wizyty:-)

Anisen to faktycznie masz koloska małego i dobrze ze sie obrócil. Moja koleżanka w czerwcu urodziła core 4500 kg i nie wspomina tego mile, dobrze ze masz w odwrocie cesarke.

Ja tez dzis miałam wizyte. Leoś waży 2300, czyli przybrał 600g przez 3 tygodnie. Gin mówił ze bardzo ładnie. Szyjka praktycznie zgladzona i w karcie wyczytałam ze rozwarcie na 1cm:szok: hmm nic mi nie mówił na ten temat wiec nie panikuje. Następna wizyta za 3 tygodnie a potem idzie na urlop. Śmiał sie ze na pewno zdarzy wrócić do mojego porodu, ale mi tam do śmiechu nie jest:dry: cóż z nim lub bez urodzić musze. Co do zzo to mówił ze tez pogadamy na nastepnej wizycie, czyli chyba powinnam byc spokojna ze sie do niej nie rozpakujemy. Oczywiście mam sie oszczędzać a do sexiku sie nie przyznawalam ale A juz zapowiedzialam abstynecje do porodu bo mysle ze głownie przez to prroblemy z szyjka. Bedzie ciezko zwłaszcza ze mi sie tez
ostatnio chce bardzo, ale damy rade;-)
No i oczywiście synuś nie zamierza niczego mi ułatwić i główkę trzyma sobie pod cycuszkami, prawdziwy chłopak ha ha
 
Ostatnia edycja:
Misiako ja raczej jestem niewielka więc takiego kolosa to bym nie urodziła naturalnie. Na szczęście mój gin pogadał z lekarką która zostaje w tym szpitalu i w razie gdyby Gabryś był tak wielki to bez zastanawiania robią mi cc.

Trixi będzie pierwszą wrześnióweczką :) ciekawe która druga ;)

A teraz będziemy pisać o ktg i o oczekiwaniach na pierwsze skurcze

kurcze tak mnie kręgosłup boli i krzyż że aż strach. A jeszcze do 21 wytrwać bo mężulek wtedy dopiero wraca.
 
reklama
Anisen - ja też duża raczej nie jestem 161 cm wzrostu i waga normalnie 48-49 kg. A moi chłopcy:
najstarszy 3700
średniaczek 4000
najmłodszy 4100

Rodziłam siłami natury - ale przy najmłodszym - pomimo tego, że poród był krótki i mało bolesny - pojawiły sie komplikacje i juz przy partych lekarz zastanawiał się nad cc, bo najpierw się odwrócił, później i tak główka jakoś nie tak wchodziła w kamnał - no i synek był naprawde duży... Ale jakoś ostatecznie dałam radę. Teraz sama nie wiem jaka jest waga mal;utkiej, bo już żadnego usg mieć nie będę. Pewnie jakbym wiedziała, że ma ponad 4kg - walczyłabym o cc...
 
Do góry