reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Abezelka- gratki, ciekawe czy u mnie potwierdzi sie druga córcia,
Paulinka, Kasia, Van- gratuluję.
Skodzia- ja czuję małą ale uwielbiam na Nia patrzeć, wtedy jestem w 100%pewna że wszystko jest oki, tylko ja mam kieskie wyniki może dlatego usg potwierdza, że malutka ma się dobrze:)
 
mamuśki ja też czuję codziennie moje maleństwo, ale i tak jak mam USG to jakoś mi lepiej :) i wtedy też lekarz mówi, że jest dobrze i jestem spokojniejsza :)
powodzenia jutro dla wizytujących mamusiek :)
 
Teraz dopiero dorwałam kompa, więc piszę:)
Po wizycie to z jednej strony super, z drugiej nie bardzo. Lekarzowi nie podoba się moje ciągłe zwracanie, stawiający się brzuch i mega niskie ciśnienie. Jak się nie poprawi to szpital mnie czeka.
Za to z maleństwem wszysstko ok:) waży 878 g i jest prawie tydzień większe niż termin z OM... No nogi są 2,5 tyg dłuższe niż powinny:))) Kręgosłup i serduszko ok:) No i gin mówi, że na pewno chłopiec to nie jest, ale nie widział wystarczająco dobrze, żeby na 100% potwierdzć dziewczynkę i pokazać mi jej wargi sromowe:) więc mamy totalny mętlik w głowie teraz,,, Siurka na usg nie widać- pomiędzy udami totalna pustka i teraz schował się czy jednak nigdy go tam nie było? 20 marca umówiłam się na usg 3d i mam nadzieję, że wtedy wątpliwości się rozwieją...
 
Mialam wczoraj wizyte. Juz nie bylo watpliwosci- jest dziewczynka. Wazy kilogram, wszystkie pomiary w porzadku.
 
reklama
Do góry