reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizytowo u lekarza - co i jak w brzuszku słychać? [bez komentarza]

reklama
Liljanko- przekaż Andrzelice pozdrowienia i powiedz ,że wszystkie tutaj czekamy na nią i na fotki maluszka , niech się nie martwi wszystko będzie dobrze.
 
Wywiedziałam się tyle co znowu kopiuję z listopadówek 2011

Wiadomość od andrzeliki pisałam do niej wczoraj ..

"Hey w porządku mały ma żółtaczkę wczoraj dostał,a jutro ma mieć usg brzuszka i główki żeby sprawdzić dlaczego po porodzie zmienił kolor i był słabszy musiał chodzić na tlen żeby nabrać sił,ale już gazometria wyszła mu dobrze i wczoraj już mu nie dawali.Stresu to jest jutro się uspokoję jak powiedzą co po usg.A już lepiej się czuje piecze mnie od szwów jeszcze.

"Ja strasznie zniosłam pierwsze dni po cc,masakrycznie boli rana czuć rwanie pieczenie ledwo sie chodzi,ale już lepiej najgorsze było obkurczanie sie macicy po porodzie strasznie mocno"
 
Sms od Zjoli po badaniu:

"Dużo zrostów w macicy, ale na szczęście nie zrośnięte ujścia jajowodów.Żeby to usunąć potrzeba histeroskopia zabiegowa w narkozie. Bez tego ciąży nie będzie. Zabieg prawdopodobnie w styczniu, bo mają mieć umowę z NFZ."

I drugi:

"Przesunięcie staranek mnie nie martwi, bo rezerwa jajnikowa spora. Liczę, że po następnej histeroskopii będzie fasolka."
 
Liljanko- dzięki za info, no to niestety nasza Zjola musi jeszcze zaczekać ,ale być może potem szczęśliwie donosi ciążę po tym zabiegu może tu był pies pogrzebany.
 
reklama
Vjolka80 - leży w szpitalu, zatrucie ciążowe, ma wysokie ciśnienie, białko we krwi 0,8, podają Jej przez kroplówkę magnez i relanium domięśniowo. Potrzebne kciuki, dużo kciuków.
 
Do góry