reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Colormania Przykro mi!:-( ale mi tez sie wydaje ze to bylo za wczesnie na testowanie i na pozytywny test rowniez... ale glowa do gory, bedzie dobrze!!!:tak:

Na_ratunek A gdzie mieszkasz?
 
reklama
ni_kusia dziekuje. ja za ciebie tez trzymam !

Chyba skocze sobie dzis z kolezankami na plaze wieczorem

Mycha05 od urodzenia w Irlandii, z przerwa 6 letnia na Polske, chodzilam do Polski do podstawuwki.... potem spowrotem tu wrucilismy. Dlatego takie bledy gramatyczne wale... wybaczcie :-D
 
Ostatnia edycja:
Miałam testować 22 bo tak by wyszedł, jakbym miała cykl jak poprzednio 28-dniowy. Ale owulację ovufriend wyznaczyło mi w 10 dc, więc jak robiłam test to był 9 dpo. Możliwe że za szybko testowałam, może to wszystko było przewidzeniem. A jeśli to było poronienie to mogło być bez krwawienia? I czy mogłam się dołożyć do poronienia przez ciężką pracę zmianową przez 12 godzin, cały czas na nogach?
 
Na_ratunek Mnie to nie przeszkadza ;-) Masz zamiar wrócic do PL? Ja mieszkam w Danii, 5 lat:-)
 
mycha05, szczerze to nie... Ja nie znam polski.... tyle co bylam jako dziecko... Bylam w zeszlym roku w wakacje na miesiac u babci to troszke dziwnie sie czulam. Niby rozumiem co ludzie mowia, czytac umiem, pisac tez.... ale jakos dziwnie mi bylo :-D na wakacje to moze tak ale na stale... nie. Oprucz babc, jednego dziadka i dwoch wujkow i kuzyna nie znam tam nikogo... nie wiedzialabym gdzie sa dobre sklepy, jak zalatwiac formalnosci... balabym sie... no chyba ze wrociliby tez rodzice ale oni raczej nie planuja. A jak sie w Danii mieszka?

colormania mysle ze jesli nie doszlo do dobrego zagniezdzenia to dostaniesz normlanie okres.... no bo jak komurka nie jest zaplodniona to tez te 14 dni fazy lutealnej sobie "biega" po macicy zeby potem zostac wydalona... ale moge sie mylic. A co do pracy to napewno sie do niczego nie przyczynilas!!
 
Mieszka nam sie tu bardzo dobrze, juz sie przyzwyczailam, ale poczatki ciezkie byly. A teraz to nawet nie chce sie zbytnio jezdzic do polski, tyle co by rodzine odwiedzic, to wszystko. I mimo, ze jezdzimy ok 3 razy w roku, to tez czuje sie tam dziko, bynajmiej pierwsze dni ciezko jest mi sie tam odnalezc. Tu jest nam dobrze, corcia uwielbia tu swoje przedszkole, ogolnie jestesmy bardzo zadowoleni z zycia tutaj. Wiadomo mentalnosc, styl zycia i zasady sa tu inne, dlatego pare rzeczy mnie tu dziwią, ale ogolnie jest super :tak:
 
A jak jest z opieką dla mamy i maleństwa po porodzie, macie jakiś fundusz socjalny? Bo wiem, ze w WB jest to dobrze zorganizowane z korzyścią dla dzieci oczywiście i mam, nie tak jak w Polsce...
Chociaż teraz roczny urlop macierzyński to duży skok naprzód :-)
 
Helol! Ale zawiało zachodem! Hoho! A ja tam w Polsce mieszkam i sobie chwale. Może nie wszystko, ale trudno, jakoś sie przez tyle lat przyzwyczailam. Ale generalńie to obiezyswiat jestem i lubię jeździć do innych krajów, najlepiej na dłużej i bez Polaków, żeby troche innego swiata liznac. Ja tez uważam, ze rok z dzieckiem to takie minimum, więc ku dobremu te zmiany poszły.

Delewarre - no mocno sie nie doluje, jeszcze:)) ciagle jestem na owulacyjnym haju - czyli radość dzika, ze sie udało. Ale pewnie w miarę upływu czasu bedzie gorzej. I mam kolejny objaw. Od rana bolal mnie lewy jajnik, ale teraz juz jestem pewna, ze to nie jajnik, tylko bol taki jak na @. Bo taki sam miałam po HSG. Jest więc nadzieja, ze to może jakieś zagniezdzenie? :)) dobrze, ze jadę w czwartek wcześnie rano na 2 konferencje pod rząd, wrócę w sobote wieczorem, to jakoś tak szybciej czas zleci. Planuje w pn pierwszego testa 10 miu zrobić, to bedzie 9 dpo. Ale może jeszcze nie wyjść.jednak skoro maja być bliźniaki :)) to juz powinno wyjść, bo to beta podwójna:)) a jak nie to znaczy, ze jeden sie zagniezdza i jeszcze za wcześnie:)) więc taka sobie historie ulozylam w głowie.:laugh2:

Delawarre i prosze Cię myśl pozytywnie - do trzech razy sztuka, czyli teraz sie udało, a tym bardziej, ze jesteś tutaj razem z nami i wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki, więc musi być dobrze, a nawet bardzo dobrze!
 
Witam się ja - nowa stara staraczka :p

coś po krótce - jutro już z hukeim zaczynie sie nowy 9 cykl starankowy! Zdiagnozowane PCOS! wiec cykle stymolowane! działam i działan, nogi w górze trzymam, ale póki co jakoś nic nie zaskakuje! Ale coż, nikt nie jest tak wytrwały jak my staraczki! :D

Witam się serdecznie, trzymam kciuki za wszystkie do boju o fasolinke przygotowane i te co fasolnkie już pod serduchem noszą :)
 
reklama
Do góry