reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

cześć kasieczek :)

Moja druga kreska, dzisiejsza, jest już porządna, widać ją gołym okiem :-D No i chyba skoczę dzisiaj do laboratorium na betę :sorry: Wiem, że test wyszedł, kreska od wczoraj ciemniejsza, ale przecież nie wytrzymam :-)

Moniqaa, tulam mocno. I nic się nie martw, ten cykl na pewno będzie udany :tak:
 
reklama
hej hej ;)

ja sie melduje z rozkręcającą wredotą, ale już nie długo stanę do boju :)

dellewarre - gratulacje !!!!!:) i niech teraz passa trwa ;)

na ratunek - spróbuj na niego jakoś wpłynąć, bo fajki na żołnierzyki nie za dobry mają wpływ, zresztą na co one dobry wpływ mają :) a skoro jak pisałaś samej ciężko Ci przy palących to może go jakoś wesprzesz przy rzucaniu i na zdrowie wyjdzie dla was obojga, a może niedługo już trojga :)
 
Delewarre jeszcze raz gratuluję :tak: Strasznie się cieszę, że przybywa nam ciężarówek :-D
Mam nadzieję, że to dobry znak :tak:

U nas dziś piękne słońce, więc humor się poprawia chcąc nie chcąc :-)
Muszę po pracy wyciągnąć mężulka na wieczorny spacerek :tak:
 
Na_Ratunek, karkolomne zadanie to takie zadanie, przy ktorym mozna sobie zlamac kark, ze tak to obrazowo okresle. Czyli po prostu trudne.
 
Cześć, mogę też dołączyć? Z mężem staramy się o trzecie dziecko już trzy miesiące. Teraz pewno też nie wyjdzie, w piątek powinna przyjść @. Pobolewa brzuch, więc pewnie przylezie. Wczoraj delikatnie plamiłam, szyjka obniżona, więc pewna byłam, że @ na dobre będzie od dzisiaj. Ale dzisiaj nic, szyjka wyskoczyła wysoko i w sumie nie wiem, co o tym myśleć. Zwłaszcza, że w tych tematach jestem zielona...
Pozdrawiam
 
Hej:-)

delewarre Gratuluje z całego serca!:-)

A ja dziś już nie taka senna, od rana sprzątam, piore, niedługo jade na zakupy, to troche czas minie. A jutro juz ide do szkoly i niedlugo mam egzamin wiec trzeba wziac sie za nauke to nie bede miala tyle czasu na rozmyslanie ;-)
A u nas wczoraj znowu nici z przytulanek, bylam padnieta, nie wiem po czym bo przeciez wiekszosc dnia przelezalam i bolal mnie brzuch. Nie wiem co o tym myslec, bo od kad zaczelismy sie starac to codziennie mnie pobolewa, albo brzuch albo jajniki, cos zakluje, dziwnie jakos... nie wiadomo co o tym myslec, ale trzeba dzialac dalej:tak: Najgorsze ze jestem skazana tylko na zwykly test, na bete nie mam co liczyc bo tu nie robia, wiec bede musiala chociaz do tego 1.06 poczekac, nie mam wyjscia;-)
 
Już pokazywałam w innym wątku, ale tak mi się podobają, że nie mogę się oprzeć :tak:
Kupiłabym sobie już teraz najchętniej z jedną....

81de3c59cb253b5a.jpg
 

Załączniki

  • 81de3c59cb253b5a.jpg
    81de3c59cb253b5a.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 18
A jak jest z opieką dla mamy i maleństwa po porodzie, macie jakiś fundusz socjalny? Bo wiem, ze w WB jest to dobrze zorganizowane z korzyścią dla dzieci oczywiście i mam, nie tak jak w Polsce...
Chociaż teraz roczny urlop macierzyński to duży skok naprzód :-)

Opieka po porodzie jest tu świetna. Jesli przy i po porodzie nie ma zadnych komplikacji to okolo 2 godziny po porodzie przewoza do takiego a'la hoteliku dla matek po porodzie, na terenie szpitala. Tam kazda matka ma swoj pokoj i lazienke, jest tam caly czas z nia maz az do wyjscia. A co do opieki socjalnej to kazda matka dostaje tu zwrot za koszty utrzymania dziecka. Pieniazki przychodza na konto co 3 miesiace, ale nie ma tu becikowego. No i do tego jesli matka pracowala przed porodem to oczywiscie dostaje macierzynskie i wychowawcze. Tacie rowniez sie przysluguje dosc dlugi tacierzynski:-)
 
reklama
Ja właśnie taka koszulkę oddałam zaciazonej koleżance. Tylko rysunek miała bociana, który w dziubie trzyma pieluchy z dzieckiem:))

A ja jestem dziś zmartwiona, bo zauważyłam na całym ciele u siebie jakieś plamki czerwone - swędzące , na nogach, na brzuchu, na plecach takie czerwone placki. Co to może być? Uczulenie jakieś? Ja nie jestem uczuleniowwcem. No zobaczymy, jak to bedzie jutro wyglądało. Chyba musze wapno lykac. Jak nie urok to.... Przemarsz wojsk:))

delewarre, czyli wszystko dobrze. &&&&&
 
Do góry