reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
colormania bardzo mi przykro z powodu bety, moja znajoma też tak miała test pozytywny a beta negatywna, lekarz powiedział jej, że doszło do tzw. samorodnego poronienia, czyli do zapłodnienia doszło, ale fasolka niestety się nie zagnieździła :-:)-:)-:)no::no::no:
 
Colormania, a moze na tescie pomylilas druga blada kreske z linia ewaporacyjna? W zeszlym cyklu (nieciazowym) zrobilam dwa testy i na obu mialam niby druga kreseczke, taka bardzo blada, i nawet smialam sie tu na forum, ze fatalnie ten test jest skonstruowany, bo ja rozumiem, ze on jest negatywny, ale jakbym byla nastolatka bojaca sie, ze wpadlam, pewnie bym na zawal zeszla. Co to za test byl?

na_Ratunek, a co studiujesz i na ktorym roku?
 
Btw. Colormania, ja czegos tu nie rozumiem. Zapisalas sie na testowanie na 22 maja. Czy to byl Twoj przewidywany termin okresu? Jak dlugie masz cykle? To by oznaczalo, ze test Ci wyszedl pozytywny ponad tydzien przed okresem, a to zadna miara nie jest mozliwe. dlatego najbardziej jednak podejzewam, ze niestety blednie zinterpretowalas test.
 
Colormania własnie tez się zastanawiałam dlaczego tak wcześnie robiłaś test. Pomyślałam że ta data którą podałaś do data dnia kiedy chcesz testowac a nie spodziewanej @ ?? Bo jeśli 22 masz dostać @ to chyba się troszkę pospieszyłaś :eek:

Na_ratunek tez mnie ciekawia Twoje studia. Ja jestem na V roku w czerwcu mam bronić mgr ale chyba nie zdążę i będę się broniła w październiku, może już z brzuszkiem:happy: było by fajnie.
 
Ja studjuje Farmaceutyke... koncze wlasnie 2 rok, jeszcze jeden jeden rok mi zostal. Z tym ze ja nie mieszkam w Polsce. Tutaj jest inaczej. nie musze nic bronic, poporstu chodze, pisze egzminy na koncu i w trakcie studiow i potem dostaje dyplom z wynikiem.... zaleznym od mojej sredniej na 3 roku.

Colormania przykro mi :-(

teraz sie kurde boje testowac zeby tez ewaporacyjnej nie miec.... a slyszlam ze te ewaporacyjne to dopiero sie pojawiaja jak test wyschnie? Ja jak testowalam w zeszlym cyklu to odczytalam wynik po 5 minutach (tak pisalo) i potem wywalilam.... a jak spojrzalam po 2h to byla kreska druga tylko ze szara.

Jesli mi wyjdzie kreska i @ nie bedzie to poczekam tydzien i zrobie Clearblue digital. wtedy bede miala pewnosc.
 
Ostatnia edycja:
Na_Ratunek wydaje mi się, że nawet blada kreska może świadczyć o ciąży. Ja na tydzień przed spodziewaną @ miałam bladziocha i faktycznie byłam w ciąży, beta potwierdziła i potem gin...tak więc jest nadzieja :-)
 
Ja chce testowac w 10dpo... jesli nie wyjdzie zatestuje znowu w dniu @. Jesli wtedy bedzie cien poczekam jeszcze tydzien i pojde do lekarza poprosze go o bete. Milego mam wiec mi zrobi bo tutaj sie bety nie robi :eek: tylko w szpitalach robia przy podejzeniu ciazy pozamacicznej albo jak jest podejzenie ze ciaza moze byc starsza niz kobieta mysli (np miala plamienia ktore wziela za miesiaczke )
 
reklama
Do góry