reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
hej Sandra_best może to i lepiej że dostałaś skierownie na te badania :) Napewno nie zaszkodzą :) hyh ja byłam juz też na kontroli u gin zbadała mnie i stwierdziła że jest wszytsko okej :) Jestem po endometriozie usunietej operacyjne.. jejć mega się boje że te moje przeboje mogą mieć wpływ na zajście w ciąze .. Najpierw wcześniak .. potem endometrioza ..:-(
 
Na_Ratunek nie denerwuj się...a z Swoim pogadaj....ja z kolei mam inny problem....mój mąż jest typowym pedantem...wrr....a ja jakoś nie przejmuje sie aż tak bardzo porządkiem....no więc sobie wyobraźcie.....już przyzwyczaiłam się do jego maniackiego czyszczenia lodówki żeby nie bylo śladów, do czyszczenia guziczków pilota żeby nie było kurzu, do ciągłego szorowania ubikacji, bo zarazki...itd....Małż jak tylko z pracy przyjdzie bierze szmatkę i kurze wyciera choc ja np.w południe wycierałam.....istne szaleństwo z nim...


Kupiłam dzisiaj test ciążowy....pożyjemy, zobaczymy....jestem w totalnej załamce przez to, bo czarne myśli mnie nachodzą....wrrrr....rrrr.....:crazy:







 
Dominisia juz sobie z nim pogadalam.... stwierdzil ze jak bedzie dziecko to bedzie inaczej.... ale czemu dopiero jak bedzie dziecko ja sie pytam? eh no coz... damy rade...

Colormania... jak to negatywna? Jaki wynik?


A mnie mdli jak cholera... wypilam szklanke wody i chyba zejde :eek:
 
Witam nowe staraczki!

Colormania, może to za wcześnie na bete? Dziwne to... Ale chyba jak test raz wyszedł, a potem beta niska, to nic z tego nie bedzie. Przykro mi. trzymaj sie Kochana!

a mnie dzisiaj jajniki znowu nawal....ą. I to mocno. Dziwne to wszystko. Cycki jakby mniej. Juz sama nie wiem co mam myśleć.

a dzisiaj była ta moja koleżanka, co zaszła w ciaze. Przegadalysmy o tym ze 2 godziny. Dałam jej w podarunku taki piekny ciazowy T-shirt z bocianem i dzidziusiem w dziubie, który miałam dla siebie od prawie roku. Ale jakoś tak nie do końca wierze, ze sie mi uda, więc żeby nie zapeszac, to jej dałam. Śliczny jest. I znowu miałam dola, jak wyszła. Takie uroki staraczki!
 
Colormania powtorz za dwa dni i jesli nie wzrosnie to przykro mi....

Agaawa no coz... ja tez mam dola bo wlasnie gadalam z mama na temat przerwy w studiach z powodu operacji to kategorycznie sie nie zgodzila.... a ja mam plan chodzic na uczelnie do grudnia potem zrobic sobie przerwer roczan i wrocic na drugi semester. Wiem ze tak mozna bo pytalam... no coz... jesli sie udalo to bedzie miala zdziwko kobieta....

Kumpel dla mi do sprubowania sok kokosowy.... myslalam ze zwruce
 
reklama
colormania, :-(bardzo mi przykro :-( Wydaje mi się, że beta na tym etapie powinna wskazać na ciążę, tym bardziej, że wcześniej sikacz Ci wyszedł. Może jakiś felerny był. Naprawdę bardzo mi przykro, wiem jak się teraz czujesz ...

Agaawa, no ja trzymam za Ciebie kciuki, proszę mi się tu nie dołować :tak: (powiedziała to ta która tydzień temu ryczała do poduszki :-D)

A, no i oczywiście witam wszystkie nowe starające :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry