reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Nie martw się, ja też dzisiaj płakałam. Myślałam właśnie o tym samym. Tym bardziej, że wiosna i wysyp jest brzuszków i wózków :/ Kiedyś na pewno się uda, możliwe nawet że już się udało. Cały czas trzymam kciuki za wszystkie staraczki :))
 
Na_Ratunek...nie łam się. Wszystko się uda:) Nawet jeśli tym razem to jeszcze nie to,to w następnym cyklu na pewno będziesz mamą:) może magiczny dzień matki przyniesie Ci prezent już w tym miesiącu,a jeśli nie to przeciez za miesiąc jest dzień ojca;) głowa do góry! stres raczej nam nie służy....
 
Na_Ratunek colormania
Dziewczyny młodziutkie jesteście Wy za bardzo się tym wszystkim przejmujecie. Ja mam 28 lat i wiem, że mi się uda, teraz czy później będę w upragnionej ciąży nie ma innej opcji. Chciałabym żebyście też tak myślały. Nie w tym cyklu to w następnym się uda i to jest mój tok myślenia. Nie wolno się poddawać tylko być dobrej myśli.
 
Witam sie w poniedzialkowy pranek.
Na Ratunek Ewka ma racje, ja wiem ze bardzo chcesz ale jestes taka mloda, jeszcze niejeden raz zobaczysz dwie kreski na tescie ciazowym ;-) choc ja nadal trzymam &&&& bo Twoj cykl nadal trwa!
Colormania za Ciebie równiez trzymam &&&&& i za inne!
Dominisia serdeczne gratulacje!!! :-)

U mnie jeszcze przed owulką. Czekam cierpliwie.

Pozdrawiam i milego dnia zycze!
 
Karola olej rybi jest zrodlem kwasów omega-3. Biore tez z innych wzgledow nie tylko w zwiazku z proba zajscia w ciaze. To moj pierwszy cykl starn o drugie dziecko. Po owulce bede łykac tylko kwas foliowy.
U Ciebie tempka wysoko! Super :-) Kiedy testujesz?
 
Helol! Jak tam ranem Wam mija?

Ja mam dzisiaj wyższa temperaturke, test robiłam zgodnie z planem, ale oczywiście za wcześnie, bo nic nie widać, nawet cienia. Brzuszek mńie pobolewa - wczoraj z prawej strony, dzisiaj z lewej. No nic.

do pracy rodacy.
 
reklama
Witajcie :) ja juz w pracy. U mnie nadal po staremu, czyli @ jeszcze nie ma, testu nie powtarzalam bo sie boje, sutki nadal bola ale juz mniej, chyba mi (.)(.) urosly bo powoli nie mieszcza sie juz w stanik i sa tak jakby twardsze, brzuch pobolewa raz z prawej a raz z lewej. Chyba w koncu @ przyjdzie, mam takie dziwne przeczucie
 
Do góry