reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Dominisia @ powinna byc jutro/wtorek wiec zobaczymy. Jak do piatku nic nie bedzie to sie umuwie do lekarza na przyszly tydzien i zrobie bete :tak: ale powiem ci ze ja sie jakos nie ludze... byloby to zbyt piekne... chociasz wstrzelilismy sie idealnie w owulke... a powiedz mi oprucz zmeczenia bola cie moze jajniki?
Bo mnie bola jajniki, jakis dziwny smak w ustach mam jakby zolc z zoladka... zgaga mnie czasem lapie.... mdlosci mam tylko rano przechodza jak zjem... i straaaasznie kreci mi sie w glowie ale to od zmian pogodowych raczej.

Właśnie nie wiem czy to jajniki mnie bolą czy macica....kilka dni temu napewno były do jajniki ale teraz nie jestem już pewna...dziwny smak tak jak i u Ciebie...co do mdłości to nie wiem...ale napewno poranna kawa z mlekiem do niedawna jeszcze ulubiona teraz musiała iść w odstawkę...a z tym piciem to masz rację:)....wstrzymaj się jakoś i zrób test:)
 
Na_Ratunek z pewnoscia do 30 sie wyrobisz mlodziutka jestes 21 latek to samo zycie przed toba hehehe gorzej ja mam bo 25 i juz jak sie teraz nie uda to 9 msc staran to dopiero zalamka..:(
 
Tygrysaczek, to ja Twój rocznik jestem na trójke bobasów planuje zaliczyc, oczywiście przed 30! jak? nie wiem, hurtem chyba :p

Karola - Twoje starania raczej się już kończą --- patrzac na wykres! &&&!!!
 
dobra, dobra kasieczek bez takich mi tu, hehe

wszystko wyjaśni się w sobotę :sorry2:


na ratunek ooo! druga mi tu z tym wyskakuje? hehe


laski, spójrzmy prawdzie w oczy, od godziny brzuch boli już na @...

właśnie czytałam jakie inne dziewczyny miały objawy wczesnej ciąży i w sumie nie mam żadnych :unsure:

trochę mnie cycuchy swędzą ale to pewnie sprawka nowego stanika, sutki wrażliwe ale to u mnie norma po przytulankach, że są bardziej wrażliwe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry