reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Hej Kochane!!!
Ale naskrobałyście !! Przeoraszam, ale poczytam później..dokładnie...teraz tylko tak "przeleciałam" na szybciora:)

A my dziś z Mężem, Synem i Przyjaciółmi też z dzieciakami odwiedziliśmy ZOO w Ostravie:)
Było bardzo przyjemnie....ale tyle się nachodziliśmy, że teraz po prostu padam z nóg.


Najśmieszniejsze jest to, że chce mi się wszędzie i o każdej porze mega spać...w pierwszej ciąży miałam identycznie...szok!!!

Jutro teoretycznie dzień spodziewanej @....mam nadzieję, że nie przyjdzie na conajmniej 9 miesięcy:)
Jutro mam zamiar też zadzwonić do gina i umówić się na wizytę za 2 tygodnie:) bo u niego w zasadzie i tak się czeka tyle czazsu...mimo iż prywatnie....
No i wtedy byłabym w 6 tyg ciąży więc tak jak z Synem...może okazać się, że serduszko będzie już słychać:)

Katherinne...cieszę się, że skończyły się sprawy "niteczkowej' krwi bo ja chybabym ze strachu umarła...a poza tym kiedy wybierasz się do Gina??


Moniqa to nic tylko OWOCNIE DZIAŁAJCIE!!!!!!!!:) mega dużo, czułych przytulanek!!!:)

Na_Ratunek a kiedy teoretycznie ma być @ ?? Kochana moja przyjaciółka jest teraz w kolejnej ciąży potwierdzonej przez lekarza i badanie beta hcg, wczoraj z ciekawości zrobiła test i znów wyszedł negatywny....więc ja myslę po cichutku......:):):):)
 
Ja tez bym chciala dwojke przed trzydziestka, ale sie ni w zab nie wyrobie. Musialabym te ciaze donosic, zajsc miesiac po porodzie i tez donosic.
 
Dominisia @ powinna byc jutro/wtorek wiec zobaczymy. Jak do piatku nic nie bedzie to sie umuwie do lekarza na przyszly tydzien i zrobie bete :tak: ale powiem ci ze ja sie jakos nie ludze... byloby to zbyt piekne... chociasz wstrzelilismy sie idealnie w owulke... a powiedz mi oprucz zmeczenia bola cie moze jajniki?
Bo mnie bola jajniki, jakis dziwny smak w ustach mam jakby zolc z zoladka... zgaga mnie czasem lapie.... mdlosci mam tylko rano przechodza jak zjem... i straaaasznie kreci mi sie w glowie ale to od zmian pogodowych raczej.

Katherine ciaze napewno donosisz! napewno! nie mysl inaczej!
 
reklama
Wlasnie przeczytalam ze mocz poranny moze byz rozcieczony jesli na noc pije sie udzo albo w nocy :baffled: a ja i przed pojsciem spac pije i w nocy potrafie sie obudzic i napic z butelki bobok lozka.... dzis sproboje nie pic przed snem ze 2h i w nocy....
 
Do góry