reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Ewka, w pierwszej ciąży plamiłam i ją straciłam. W drugiej plamiłam w zasadzie od początku. Też straciłam, bardzo szybko. Także obawiam się, że wiem co mogą znaczyć plamienia. Na razie się jednak nie stresuję. Wtedy to był cały brązowy śluz non stop. Teraz śluz jest normalny, były tylko mini niteczki. Chwilowo nie ma.

Makota, citronella, paczula i mięta pieprzowa też na pewno są niezalecane w ciąży. O pozosałych nie wiem. Przemaszeruję się jutro do apteki i zapytam. Z odpowiednim ubieraniem się też nie jest tak różowo. Weź i chodź w długich spodniach, rękawie i w czapce oraz zakrytych butach, jak na dworze ukrop ;) A kleszcze wcale nie czyhają najbardziej w lesie, łatwiej o nie np. na łące. Choroba, ale ten Noe dał plamę. Jak pakował zwierzaki na arkę, mógł te dwa komary i te dwa kleszcze pominąć...
 
reklama
BTW, dziewczyny kiedy zaczęłyście robić testy owulacyjne? Ja szczerze mam zamiar zacząć testowanie jak przynajmniej przez pół roku nie uda nam się stworzyć Potomka. Nie chcę nazbyt instrumentalizować starań.
 
Ostatnia edycja:
Na ulotce masz napisane od ktorego dnia cyklu powinnas zaczac je robic w zaleznosci od dlugosci cyklu np przy cylku trwajacym 28 dni testy nalezy robic juz od 11 dc
 
Ja zaczęłam po poronieniu i łyżeczkowaniu, bo po zabiegu przestałam się rozumieć z własnym ciałem.
 
Katherinne, trzymam kciuki, żeby to było zagniezdzenie jedynie, a nie coś powazniejszego.

Moniqua - do dzieła! Fajny czas przed Wami:)) &&&&&

a moja tempka spadła na łeb na szyje, strasznie. Coś chyba niewiele z tego bedzie. Cycuchy mnie przestały boleć. Buuuuu......
 
Agaawa implantacje..napewno... jutro pojdzie do gory! inaczej byc nie moze!

Katherine trzymam kciuskasy, oszczedzaj sie! a ty bierzesz jakas luteine?

Delewaare no ja zawsze mam kolo 35.5-36.0.... w ustach mam zazwyczaj wyzsza niz w pochwie z rana :szok:
 
Nie biorę luteiny, mam dobry progesteron. Kurczę, kombinuję z suwaczkiem, ale mój nie wiedzieć czemu pokazuje tylko tydzień, bez dni. Wszystkim innym pokazuje z dniami. Nie wiem, co robię nie tak.
 
reklama
Dokładnie na to wygląda. Po prostu spodziewałam się, że w razie takiej sytuacji pokaże się 5t0d, stąd moje zaćmienie umysłu. Na_Ratunek, nie spróbujesz jednak wrzucić tego zdjęcia testu?
 
Do góry