reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Sandra - ja dostawalam @ albo w dzień gdy betę robilam ( wieczorem ) albo dnia następnego! wiec nei pocieszam, tylko życzę by wredota szybko przylazła i bys ponownie mogła działać :)

Katherinne - miałas moze probelmy z tsh? ja dostalam letrox 50 i mam brac przez tydzień pół tabletki a potem po całej! czy to wystarczy i po 6 tyg spadnie mi do poziomu gdzie bede mogła bezpiecznie się starać?

Arlen - ja byłam na duphastonie, a zamiast clo miałam inne stymulanty!
 
reklama
makota nie chcę Cię straszyć, broń Boże, na pewno u Ciebie wszystko wróci do normy bardzo szybko!

sandra no to czekamy na @ i trzymamy kciuki, nowy cykl- nowe nadzieje!

witam nowe staraczki!
 
Kasieczek, nie, ja jestem okazem zdrowia, tarczyca nie daje się we znaki. Przyczyn poronień nie poznałam niestety.

Sandra, teraz jak już wiesz, na czym stoisz, okres szybciej się namyśli. Nieraz bywa tak, że człowiek podświadomie się spina i póki mu to napięcie nie zejdzie, okres coraz bardziej się spóźnia. Także trzymamy kciuki za kolejny cykl i koniecznie prosimy o wieści na bieżąco!
 
sandra W takim razie powodzenia w następnym cyklu:tak: trzymam kciuki!!!

ni_kusia
No to moze sie zdziwić Twoj Mezus;-) Ilez to kobietka udalo sie za pierwszym razem :tak: Moze i nam sie uda?! ;-) Moj to znowu na odwrot, byl pewien ze zajde, bo przeciez on slepakami nie strzela:-D ale szybko mu uswiadomilam, ze to nie tak chop siup;-)
 
tak :) My swoje starania zaczęlismy 10 miesięcy temu. Gin do którego chodziłam nie zrbił żadnych badań ani nic. W koncu zdecydowałam się na zmianę lekarza na endo. W lutym obniżanie prolaktyny od marca diphe , kwiecień- diphe oraz clo.
 
reklama
Do góry