reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witamy na świecie!!!

reklama
noooo dziewczyny wielkie gratulacje :-) duzo zdrowka i cierpliwosci przy karmieniu :-)

Jak tak dalej pojdzie to do 15-tego wszystkie lutowe mamuski sie wypakuja :-)
 
Dziewczyny wszystkim baaaardzo gratuluję Waszych słodziaków !!! Są po prostu do schrupania :)

Śledzę Wasze wpisy na bieżąco, ale zawsze po nadrobieniu nie mam już siły na nic więc się nie dopisuję. Oczywiście te nie rozpakowane mamusie pocieszam - będę zdecydowanie ostatnia na porodówce, więc żadna z Was nie zostanie sama :))
 
Maron gratulacje :)))))
wkleję i tu Twoje info o maluszku ;-) bo niektóre dziewczyny nie wygrzebią się z zaległości forum, a tu już łątwiej przeczytać czyje dzieciątko już na świecie


Witajcie :biggrin2:
Tak jak sobie to zaplanowalam :-p Nasza coreczka urodzila sie w niedziele 5.02 o godz. 21.30 :biggrin2: na 9 dni przed terminem :biggrin2: 3555 g i 55 cm szczescia :biggrin2: od srody jestesmy juz w domku :biggrin2:
Boze jaka ja jestem szczesliwa!!!! :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: rodzilam naturalnie, bez znieczulenia...nie taki diabel straszny :biggrin2::tak:

Niestety Was nie nadrobie, ale zaraz lece zobaczyc kto sie jeszcze rozpakowwal a kto dalej czeka :biggrin2::biggrin2:
 
Melduję się i ja :-) Moje szczęście Arkadiusz przyszedł na świat 4 lutego sn, z wagą 3200 i 54 cm wzrostu. Do domu wróciliśmy dopiero wczoraj bo musieliśmy pomonitorować serduszko mojego leniuszka.
Gratuluję pozostałym świeżym mamom :-)
 
reklama
Do góry