reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Witaminy dla karmiącej

Magnez mozesz brac,
jest sporo lekow ktore mozna brac( bezpiecznie) podczas karmienia, tylko nie wszyscy lekarze o tym mowia. mi kazano brac prenatal, zelazo, a nawet esenciale bo mialam watrobe po porodzie powiekszoną.

 
reklama
Wiem, że gdybym miała więcej czasu i poszukala no forum to pewnie znalazłabym coś naten temat, więc proszę nie krzyczcie na mnie :zawstydzona/y: ja po prostu mam niewiele czasu dla siebie:-p Chodzi mi o to, że jestem na diecie (moja mała ma azs) więc nie jem zbyt dużo witamin z pokarmami, wypadają mi włosy, łamia się paznokcie. Czy są jakieś witaminy, które mogłabym brać a nie zaszkodzą mojej małej?
 
Polecam Prenatal.Ja dodatkowo biorę Calperos 1000(wapń)bo mój maluch ma skazę białkową.
 
dziewczyny czy jecie jakies witaminki?
Ja karmie 19 mcy,od tygodnia mam tylko magnez przypisany,wiec łykam :tak:
czy sie czuje lepiej to wsumie sama niewiem :confused:
 
Ja brałam Falvit mama w trakcie ciąży jak i podczas karmienia. Są stworzone właśnie pod tym kątem. Na szczęście jakoś ominęły mnie nie miłe skutki:tak:
Tabletki zalecił mi brać mój ginekolog, więc bez obawy możesz je stosować.
 
Ostatnia edycja:
To ja też się wtrącę choć to już było jakiś czas temu ale również brałam z zalecenia lekarza Falvit mama. A teraz z przyzwyczajenia dalej łykam falvit ale już dla kobiet po 25 roku życia :)
 
tak sobie myślę że do końca kp powinno się brać dokładnie te same witaminy co w 2 trymestrze ciąży. No to zbiera się tu witamina d3, b12, b6, żelazo, jod, selen, dha, cholina, czasami magnez jeżeli jest taka potrzeba
 
reklama
spójrz sobie na któryś z suplementów dla kobiet w ciąży. Ja mam prenatal duo na którym masz jak byk napisane od drugiego trymestru do końca kp
 
Do góry