reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy dla karmiącej

Czytałam, że to normalne, że włosy wypadają około 3-4 miesiące po porodzie. Mnie wypadają garściami, ale nie przejmuję się tym, zażywam Feminatal - zażywałam go w ciąży. W ciąży włosy nie wypadają i dlatego teraz to muszą nadrobić!
 
reklama
A mi włosy zaczęły wypadać już dwa tygodnie poporodzie i jest ich pełno wszędzie :mad:Nawet na małym.Chyba gwałtowny spadek hormonów ::)
 
Ja dopiero jestem w ciąży i kupiłam sobie prenatal, czy te witaminki powinnam brać codziennie w ciąży?? bo trozke przestraszył mnie skład tych witaminek, tzn np witaminy A jest 150% dziennego zapotrzebowania, czy to nie za duzo??Prosze o radę
 
Ja biorę Feminatal. Od 3 miesiąca zaczeły mi potwornie wypadać włosy. Teraz już przestały.
Na szczęście nie zdążyłam wyłysieć ;)
 
*oLcIa*
*oLcIa* pisze:
Ja dopiero jestem w ciąży i kupiłam sobie prenatal, czy te witaminki powinnam brać codziennie w ciąży?? bo trozke przestraszył mnie skład tych witaminek, tzn np witaminy A jest 150% dziennego zapotrzebowania, czy to nie za duzo??Prosze o radę

ja brałam Prenatal (kupowałam te po 100 tab. bo najwydajniejsze) od samego początku ciąży aż do teraz przy karmieniu też i jestem z nich bardzo zadowolona nie mam zadnych zastrzeżeń i może dzieki temu też mi tak włosy nie wypadają (tfu tfu na psa urok) :) także uważam ze spokojnie możesz je brać :)
 
Witam! Mam pytanie czy jeśli karmię piersią mogę brać magnez?? Zauważyłam że przydałby mi się magnez, nie biorę innych witamin ani leków.To niby witamina tylko ale wolę się upewnić, na opakowaniu nic nie piszą na ten temat.
 
Pewnie małą ilość możesz. Ja brałam - i to spore ilości - w ciąży, co miało przeciwdziałać skurczom. Jeśli można brać go bezpiecznie w ciąży to w czasie karmienia pewnie też.
 
reklama
Mysle ze spokojnie mozesz. Ja w szpitalu dostalam hemofer do brania przez 2 tygodnie(zelazo i kwas foliowy) bo mi morfologia spadla a ponad to biore caly czas Feminatal (zestaw witamin) i lekarz kazał brać przez cala ciaze i teraz jak karmię aż do końca. Jak karmisz to Twoj organizm wszystkie skladniki mineralne oddaje malenstwu. Także musisz sobie "doładowywać" minerały.
 
Do góry