reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Witam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ty chyba nie jesteś normalna? Beta to hormon,bez niego nie ma ciąży.
hmmm czy istnieje takie ryzyko że kobiecie wychodzi taka beta cały czas a jest ona w ciąży
To znaczy,że masz jakąś infekcje.
Mam już wyniki badań i mam ph w moczu 9.00
Niby czekasz na okres, a zaraz piszesz o testach
no Oki czekam spokojnie na okres
A w mózgu Cię nie kłuje?
nom ale to kłucie musi ż czegoś byc
Powinnaś się cieszyć,że lekarz nic złego nie zobaczył.
no dobrze ale byłam na usg jamy brzusznej i lekarz tam nic złego nie zobaczyl
Nie wierzę,że Ty nadal robisz testy, wyśle Ci link może zrób test psychologiczny.
Testy zwykłe dal2ej wychodzą mi negatywne
Ja tak czułam się co miesiąc jak miałam okres, każdy pierwszy i drugi dzień był dla mnie masakrą i nie leciałam co miesiąc do lekarza.
wiem ale jestem taka panikara straszna..a ten ostatni okres byl był bardzo dziwny i w 1 dniu myślałam że do pracy nie pójdę bo czułam sie tak jakbym miala zemdlec
A co chcesz wykryć z samego TSH?
a tsh da soe prywatnkr zrobić?
 
Ty chyba nie jesteś normalna? Beta to hormon,bez niego nie ma ciąży. To znaczy,że masz jakąś infekcje. Niby czekasz na okres, a zaraz piszesz o testachA w mózgu Cię nie kłuje?Powinnaś się cieszyć,że lekarz nic złego nie zobaczył.Nie wierzę,że Ty nadal robisz testy, wyśle Ci link może zrób test psychologiczny. Ja tak czułam się co miesiąc jak miałam okres, każdy pierwszy i drugi dzień był dla mnie masakrą i nie leciałam co miesiąc do lekarza. A co chcesz wykryć z samego TSH?




hmm no chce zbadać sobie hormony kobiece..
 
Ej bo ja nie wiem czy ona tak na poważnie. Proponuję zrobić jeszcze tomografie, rezonans, holtera i zbadaj kal na owsiki. Po tym wszystkim udaj się do lekarza, który da Ci skierowanie do psychiatry.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry