reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam samotne mamy i samotni tatusiowie

reklama
hey...mam ciezka sytuacje w domu i chcialabym sie stad wyprowadzic...mam 500zl alimentow...czy ktoras z was bylaby chetna wynajac ze mna jakies mieszkanko....pokoj....i na zmiane bysmy chodzily do pracy....jedna by sie zajmowala dziecmi a druga do pracy i tak na zmiane...zalezalo by mi tak w okolicach Zielonej Góry...jak ktoras tez ma ciezka sytuacje to prosze o kontakt na gg 34609069
 
hey...mam ciezka sytuacje w domu i chcialabym sie stad wyprowadzic...mam 500zl alimentow...czy ktoras z was bylaby chetna wynajac ze mna jakies mieszkanko....pokoj....i na zmiane bysmy chodzily do pracy....jedna by sie zajmowala dziecmi a druga do pracy i tak na zmiane...zalezalo by mi tak w okolicach Zielonej Góry...jak ktoras tez ma ciezka sytuacje to prosze o kontakt na gg 34609069
 
hey...mam ciezka sytuacje w domu i chcialabym sie stad wyprowadzic...mam 500zl alimentow...czy ktoras z was bylaby chetna wynajac ze mna jakies mieszkanko....pokoj....i na zmiane bysmy chodzily do pracy....jedna by sie zajmowala dziecmi a druga do pracy i tak na zmiane...zalezalo by mi tak w okolicach Zielonej Góry...jak ktoras tez ma ciezka sytuacje to prosze o kontakt na gg 34609069
 
Witam jestem w podobnym przypadku mam 18lat a mój eks chłopak też mnie zostawil i ulozyl sobie zycie na nowo z inna
Ja niestety nie mam w nikim oparcia zostalam z tym calkowicie sama bo nawet moi rodzice nie staraja mi sie pomoc
oni woleli zebyl usunela ale jest za pozno i dobrze A teraz chca zebym po urodzeniu oddala dziecko i uprzykrzaja mi zycie
jednym słowem juz mam dosc tego
 
Eh ... Czyżbyście odwiedzali to forum "od święta" ? Rejestrując sie myslałem że codziennie będe czytał setki postów. Mam wrażenie, że wstydzicie sie pisać o tym, jak sobie samotnie radzicie z wychowaniem. Muszę jakoś to rozkręcić :)
Biedna Izunia00882 uciekła, ale znam powód, i wiem że przez jakiś czas jej nie będzie. Ale co z resztą was ... Przecież każdy z nas znajdzie parę minut wieczorkiem.
 
Jeju ... gdzie wy jesteście ? Każdy z na ma obowiązki i trudy codziennego dnia. Ale żeby nie mieć chwili na podzielenie sie sukcesami i wyżalenie na liście ? Eh ... Może do was jeszcze nie dotarło - że każdy z nas - sam wychowuje ? :) Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem :) ...
 
reklama
Do góry