reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaj Nocniczku żegnaj Pieluszko

u nas płacimy 92,5 za miesiac + 4,5 za wyżywienie za każdy dzień gdy jest dziecko- maksymalnie wychodzi to ok. 200 zł - tylko to żłobek państwowy, ale chyba jeden z lepszych tutaj w okolicy
 
reklama
kurcze kasperkowi na wakacjach sie cos pozmienialo i nie chce sikac do kibelka....widocznie nie jest gotowy.....zreszta mamy jeszcze czas...za rok idzie do szkoly........
 
U nas np na jazde samochodem albo wypad do miasta zakladam - bo wtedy za dużo atrakcji i zapomina a zreszta nasikac tez nie ma gdzie kibel ogólnodostepny to rzadkość.
 
a my dzisiaj laliśmy pod garażami bo juz zaczęło po spodniach lecieć - głupio mi było bo jak piesek ale co tam - chyba nikt nie widzał :) a Karol generalnie potrafi z tydzień bez wpadki a potem jest jeden dzień że sika co chwila i wpadek jest kilka w ciągu dnia - nie mam pojęcia czemu tak się dzieje - dziwne i dzis właśnie był taki dzień,....
 
Klaudia pieknie woła..i zawsze wszedzie potrafi przybiec i powiedziec , ze chce sisuiu badz kupke..
Nawet przyznam sie, ze bałam sie, ze jak pojechalismy do małpiego gaju wczoraj..(takiego na wypasie, gdzie bekhamowie jak sa w Manie to dzieciarnie swoja zabieraja:-D:-D- ze Klaudia zabawi sie i zapomni zawołac-taaka była podekscytowana..ale pamietała i nagle widze biegnie moja panna trzyma sie za psiapsiółe i z daleka krzyczy"mamusiuuuuuu siuuusiu ciem sipoooooo":-D:-D:-D
 
hehehehe.... :-D:-D:-D:-D:-D

Moja dzis wolala tez-z rezsta ona codziennie za dnia wola tylko kupe wali bez slowa ale za to zara przybiega i mowi ze ma "kake"...
No ale dzis patrze co mloda robi ,a ona w sypialni szuka plyt o misiu i nogi sciska a siki lecaaaaa:szok::-D:-D:-D:-D Ale jak bylysmy dzis na placu zabaw pierwszy raz wzielam ja bez pampersa( z racji tego ze duzy interes wali w majty) i dwie godziny nas nie bylo i juz w drodze do domu wola "mama pipi" mowie wytrzymasz!! ale sciskala nogi tak pociesznie i za chwile zobaczyla wykop w chodniku to zaraz zapomiala o sikaniu...Oczywiscie dotrzymala do domu :-) ale jak ja posadzilam na "posiedzenie" to sikala i z taka ulga mowila "pipiiiii ,pipiiiiii ".... :-D
 
reklama
oj poczekaj pati, moze kup jej nocnik z pozytywką. Moi znajomi tak zrobili i córeczka przez pierwsze kilka dni nic innego nie robiła tylko siedziała na nocniczku!!!!!
 
Do góry