reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

reklama
A dziewczyny ,miała któraś kłykciny w odbycia? I jak to się ewentualnie objawia ,bo od kilku dni szczypie mnie cały tyłek :-/ niby nic nie widać ,ale zauważyłam nową klykcine przy wejściu do pochwy ,więc chyba się to u mnie uaktywniło:-/ niedługo lekarz ale mam już złe przeczucia
 
A dziewczyny ,miała któraś kłykciny w odbycia? I jak to się ewentualnie objawia ,bo od kilku dni szczypie mnie cały tyłek :-/ niby nic nie widać ,ale zauważyłam nową klykcine przy wejściu do pochwy ,więc chyba się to u mnie uaktywniło:-/ niedługo lekarz ale mam już złe przeczucia
ja mam przy odbycie jedna… obawiam się ze w środku tez mogę mieć ale nie wiem jak proktolog niby to ma sprawdzić, miałam już kilka razy robiona kolonoskopię z innego powodu i nic nie mówili. Ale może były już wtedy tylko olali
 
ja mam przy odbycie jedna… obawiam się ze w środku tez mogę mieć ale nie wiem jak proktolog niby to ma sprawdzić, miałam już kilka razy robiona kolonoskopię z innego powodu i nic nie mówili. Ale może były już wtedy tylko olali
No a piecze cię tam coś? Bo ja nigdy nic nie czułam ,gołym okiem niby nic nie widać ale może właśnie coś w środku, nie wiem jak sobie pomóc szczerze mówiąc, ta choroba mnie wykończy nerwowo i psychicznie
 
No a piecze cię tam coś? Bo ja nigdy nic nie czułam ,gołym okiem niby nic nie widać ale może właśnie coś w środku, nie wiem jak sobie pomóc szczerze mówiąc, ta choroba mnie wykończy nerwowo i psychicznie
nie, mam już to długo i nie swedzialo nigdy, może skoro masz te infekcje pochwy to przenioslas sobie podczas podcierania na odbyt i dlatego swędzi?
 
reklama
Do góry