reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

Tam się wszystko goi, wypalili kawałek tkanki we wrażliwym miejscu, daj sobie czas.
Mówisz ze taka Ala brązowa krew jest w normie ? Nic poważnego tam się nie dzieje ? 🥺 bo ja już fiksuje 10 dni nic ani krwi ani jakiś mega upławów a po 10 dniach krew a teraz taka brązowa krew dodam ze za 2 dni dostanę mesiaczke ale ja czuje kiedy mam miesiączkę bo 2 dni wszystko mnie boli 😱 nie kam jeszcze takich objawów i w sumie nigdy nie mialam „brązowej” miesiączki … a czy wiesz może jak się czyści szyjka z tego strupa ? Tzn on się tak Ala rozpuści i wyleci czy raczej w małych kawałkach ? 🤔 próbuje coś znaleść w necie ale nic nie ma
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Przyszedł mi wynik histopatologiczny z wyskrobin z kanału szyjki macicy. A brzmi on tak: "Fragmenty nabłonka gruczołowego kanału szyjki macicy z cechami metaplazji plaskonablonkowej". Czy któraś z Was potrafi to rozszyfrować? Wynik oczywiście już wysłałam do swojego ginekologa, czekam...
 
Cześć dziewczyny,
Przyszedł mi wynik histopatologiczny z wyskrobin z kanału szyjki macicy. A brzmi on tak: "Fragmenty nabłonka gruczołowego kanału szyjki macicy z cechami metaplazji plaskonablonkowej". Czy któraś z Was potrafi to rozszyfrować? Wynik oczywiście już wysłałam do swojego ginekologa, czekam...
to chyba niedojrzałe komórki, nic takiego
 
Mówisz ze taka Ala brązowa krew jest w normie ? Nic poważnego tam się nie dzieje ? 🥺 bo ja już fiksuje 10 dni nic ani krwi ani jakiś mega upławów a po 10 dniach krew a teraz taka brązowa krew dodam ze za 2 dni dostanę mesiaczke ale ja czuje kiedy mam miesiączkę bo 2 dni wszystko mnie boli 😱 nie kam jeszcze takich objawów i w sumie nigdy nie mialam „brązowej” miesiączki … a czy wiesz może jak się czyści szyjka z tego strupa ? Tzn on się tak Ala rozpuści i wyleci czy raczej w małych kawałkach ? 🤔 próbuje coś znaleść w necie ale nic nie ma
Normalne, ja miałam jeszcze nawet kilka miesięcy na 2-3 dni przed okresem takie upławy, lekarz mówił że tak może być, szczególnie jak Leep nie był zrobiony od razu po okresie.
 
Normalne, ja miałam jeszcze nawet kilka miesięcy na 2-3 dni przed okresem takie upławy, lekarz mówił że tak może być, szczególnie jak Leep nie był zrobiony od razu po okresie.
Ja dzisiaj powinnam dostać okres ale co zaobserwowałam to dzisiaj nie mam ani kapki krwi tylko lekki brazowo-beżowy taki śluz 🤔 byłam już przerażona 😱 dziękuje bardzo za informacje ♥️ nawet nie mam gdzie zadzwonić zapytać bo moja gin jest po operacji i dopiero wraca do pracy 31.10 😱
 
Zadam jeszcze pytanko ? po zabiegu który był 28 brałam tabletki 10 sztuk ( pisałam wcześniej jakie dopochwowe ) czy one mogły opóźnić mi miesiączkę 🫣🤔 bo spóźnia mi się 3 dni ?
 
reklama
Do góry