reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

zapytałam z ciekawości. Wiem, że tutaj dziewczyny mają doświadczenie. Na pewno to skonsultuję z lekarzem, ale wizytę będę miała za parę dni, a ciekawość człowieka to normalna rzecz.
Póki co nic aż takiego się u Ciebie nie dzieje tylko musisz skontrolować czy się nie zmieniło w CIN 2 a skoro białko jest dodatnie to dlatego dali ponowna kolposkopie za pół roku
 
reklama
U mnie leep nie załatwił sprawy, ale nie bez powodu. Po prostu u mnie zmiany oprócz na szyjce były na ściance i usunęli z szyjki, ale zostało na ściance i lekarz twierdził,że się przeniosło. Teraz jest pod kontrolą. Nie martw się, bo szkoda zdrowia.
 
zapytałam z ciekawości. Wiem, że tutaj dziewczyny mają doświadczenie. Na pewno to skonsultuję z lekarzem, ale wizytę będę miała za parę dni, a ciekawość człowieka to normalna rzecz.
Każdy ma prawo pytać, ja tez pytam ♥️ chyba po to jest te forum 💪 tutaj panie naprawdę dużo wiedzą bo tez dużo przeszły. Potrafia pomoc człowiekowi się uspokoić i człowiek zaczyna myśleć ze będzie dobrze ♥️ bynajmniej ja tak odczułam po tych osobach które mi odp ♥️ podejrzewam ze bez tego forum do dzisiaj bym siedziała i płakała.
 
Każdy ma prawo pytać, ja tez pytam ♥️ chyba po to jest te forum 💪 tutaj panie naprawdę dużo wiedzą bo tez dużo przeszły. Potrafia pomoc człowiekowi się uspokoić i człowiek zaczyna myśleć ze będzie dobrze ♥️ bynajmniej ja tak odczułam po tych osobach które mi odp ♥️ podejrzewam ze bez tego forum do dzisiaj bym siedziała i płakała.
Dokładnie tak jak piszesz ❤️
Zapytałam bo jestem zielona w temacie.
Jak potrafię pomóc to też staram się poradzić/odpowiedzieć zresztą mam 14tyś odpowiedzi na tym forum 🤣
 
A ja się pochwalę, a co!
W ciąży nie jestem, ale..
Mam czystą cytologię! Mój wynik nie był najgorszy, bo był to ASCUS, pozytywny wynik na HPV (dwa wykryto), ale mimo wszystko jestem szczęśliwa. Nie robiłam nic, no może lepiej się odżywiałam, ale też jakoś nie nad wyraz. Nie przejmowałam się tym, uznałam, że skoro już mam to dziadostwo to nie dam za wygraną i nie będę się przejmować. Póki co 1:0 dla mnie. Kolejna cytologia w lutym. :)
 
A ja się pochwalę, a co!
W ciąży nie jestem, ale..
Mam czystą cytologię! Mój wynik nie był najgorszy, bo był to ASCUS, pozytywny wynik na HPV (dwa wykryto), ale mimo wszystko jestem szczęśliwa. Nie robiłam nic, no może lepiej się odżywiałam, ale też jakoś nie nad wyraz. Nie przejmowałam się tym, uznałam, że skoro już mam to dziadostwo to nie dam za wygraną i nie będę się przejmować. Póki co 1:0 dla mnie. Kolejna cytologia w lutym. :)
Super, gratulacje ❤️
 
A ja się pochwalę, a co!
W ciąży nie jestem, ale..
Mam czystą cytologię! Mój wynik nie był najgorszy, bo był to ASCUS, pozytywny wynik na HPV (dwa wykryto), ale mimo wszystko jestem szczęśliwa. Nie robiłam nic, no może lepiej się odżywiałam, ale też jakoś nie nad wyraz. Nie przejmowałam się tym, uznałam, że skoro już mam to dziadostwo to nie dam za wygraną i nie będę się przejmować. Póki co 1:0 dla mnie. Kolejna cytologia w lutym. :)
Super ♥️ gratulacje♥️
 
reklama
Do góry