reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WIKTOREK- 26 tydzień ciąży 970g..24.07.2010..

reklama
WIKTOREK MA JUŻ ROK!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem taka szczęśliwa!!!Jak pięknie jest że nasz mały skarb przetrzymał to wszystko co najgorsze i jest z nami!!!Waży 8,5kg-troszkę mało przybywa ale ostatnio nie chce jeść bo wychodzą mu ząbki-2 na dole i góra już spuchnięta...Czekałam na te ząbale...Po wizycie u neurologa -pani doktor zachwycona rozwojem,mamy kolejną wizytę za 3-4 miesiące.Jezdzimy na rehabilitację i małymi kroczkami idziemy do przodu.Wiki pełza po całym pokoju(najlepiej idzie mu do tyłu:-)),buszuje gdzie chce-ale jeszcze sam nie umie siadać:-(,za to jak chcę Go posadzić to staje na równe nogi i chce tak już pozostać:-)-próbuje sił z nogami-stawia do przodu-już się pogubiłam-chyba wcześniej zacznie chodzić niż sam siadać:szok:...Doktor który Go rehabilituje chwali jego postępy i mówi ,ze jest dobrze....Jestem taka szczęśliwa,że jest z nami !!!
 
Dziękuję kochane mamuśki!!!Bardzo szybko to minęło,czasami jak patrzę na uśmiechniętą buzkę to aż łezka poleci ze szczęścia-wspominając ile strachu nam napędził...Ale jest z nami taki zuch,tak walczył skarbek kochany...Powiem szczerze mało już jestem na forum bo czasu mniej-spędzamy czas na powietrzu-Wiki uwielbia spacery...trzymajcie się kochane mamusie duzo zdrówka dla waszych skarbeczków -trzymam kciuki aby i wam dzieciaki zdrowo rosły!!!
 
Tak sobie tu zajrzałam na chwilkę aby napisać o postępach mojego szkraba:-)...pięknie siedzi,oj pięknie i ile sprawia mu to radości...wchodzi na stopień schodów i staje na równe nóżki,ogólnie gdzie tylko coś na potka to próbuje stawać!!!!!a tak się bałam!!!
 
Zajrzałam na chwilkę wrzucić zdjęcia i pochwa;lic się,ze wiki stoi pięknie w łóżeczku!!! PA040822.jpgP9250636.jpgPA040832.jpg
 

Załączniki

  • Niebieskie g
    Niebieskie g
    34,4 KB · Wyświetleń: 84
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry