reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (bez komentarzy ).

reklama
Witajcie sms z godz 3,31 od Natalki 1704

Natalia jest w szpitalu, po polnocy zaczeły jej sie saczyc wody. Pojechała na IP i po przebadaniu zostawili ja na porodowce. Czeka na rozwoj akcji. Wbiła sie idealnie w termin :-)
 
wiadomosc od natalka1704
"Kubus po wielu bojach urodził sie przez cc o godz 23.20. waga 2740 53cm długi. Taka moja mala kruszynka. Jak sie lepiej poczuje to dam cos wiecej znac. Teraz leze obolała pod kroplówka ze znieczuleniem"
 
Kolejna wiadomość od She_84:

"Hej! Czujemy się nieźle chociaż do mnie nie do końca jeszcze dociera to co się stało :) Mały Staś waży 3100g i ma 53 cm, dostał 10 pkt. Jak wszystko będzie dobrze to w niedzielę nas wypuszczą do domku. Ciekawa jestem czy jeszcze któraś z naszych mamuś się rozpakowała? Pozdrawiam Was wszystkie!"

Przekazałam pozdrowienia od nas wszystkich i gratulacje z okazji ekspresowego porodu. No i oczywiście info o innych rozpakowanych :)
 
As juz w domu,jak dojdzie do siebie to do nas napisze.Karolinka jest cudowna,grzeczna i wspaniala.As nie czuje sie za dobrze,musi dojsc do siebie. (nie dyktuje doslownie sms,bo nie wiem czy moge,As napisze jak bedzie mogla).
Zdjecia Karolinki na zamknietym.
 
reklama
Do góry