reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Witam!

Tomuś śpi więc korzystam powinnam posprzątać ale nie mam siły przy tym upale:cool2:Najbardziej szkoda mi Tomka bo on cały czas mokry nawet stopki m się pocą a cały czas leży w pamku i w bodziakach,na baśce tez ma potóweczki przecieram mu Leko ale przy takim upale to zaraz są nowe w domku mamy 28 C bo mamy mieszkanko na poddaszu więc możecie sobie wyobrazić jaka sauna.

Olu zapomniałam napisać wcześniej,ze z JULKA ROŚNIE PRZYSTOJNIACHA I JEST TAKI WIELKI!!!!! I SŁODKI!!!!!!!

Aga
Wszystkiego najlepszego dla Glorii z okazji roczku!!!!Mała ślicznotka ale lada chwila i będziesz tulić drugą gwiazdeczkę!!!!

Ewciu
Mikoś słodziak i jaki duży i oczywiście wszystkiego najlepszego z okazji 1 miesiączka!!!!

Daa ale Twoja niunia ma wielkie oczy, śliczna i widać,że spacerek sie podobał!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich kochanych dzieciaczków :-)

Daa superDaria wygląda
Aga34
Gloria piękniusia, cudnie, wszystkiego najlepszego dla małej
Ola** Juluś jak zwykle fajowy
Ewcia Mikołaj śliczny, wow to już miesiac, wszystkiego naj dla synusia i buziaki

Martusionek
u nas w domu też jest nagrzane, szczególnie na wieczór, bo mam okna od zachodu.

Młody nawet znosi te upały, tylko przez to, że pić nie chce to więcej cyca, ale tylko chwilkę, byle się napić. Dodatkowo bardziej się przez to drapie. Dziś w nocy miałam 6 pobudek. No i jakoś więcej śpi. Dziś spał mi do południa z pobudką na jedzenie krótką.
Ale potem nie spał 4h, bo byliśmy na zakupach i był strasznie wszystkiego ciekawy.

Ale jest przełom w podawaniu butelki. Kupiłam smoczek Lovi i dziś wypił trochę wody. One są miękkie i mu lepiej chyba to pasuje. więc jest szansa.

Mysza, LucyF, Carri co u Was?

Just, Lili a wy co takie zapracowane??

Aniołki jak Olafek, zdrowy już?

Agata ty to już też chyba o nas zapomniałaś?
 
Witam :)
raczej to nie kleszcz, bo nie urosło od wczoraj:tak:
mam obserwować i namydlać dużo przy kąpieli

no i Pati nic nie odstaje:-)


wszystkiego najlepszego dla Dzieciaczków:-)



jak K. wróci, to jeszcze musimy pojechać do Maciusia:tak:


a dziś nasz Synuś skończył pierwszy miesiąc:-) kiedy to zleciało...

a oto Mikoś z dzisiaj:tak:
super ewcia
wiesz ja kiedys mialam takiego malego kleszcza na kolanie ale bylo mu widac nogi choc mial moze z milimetr no i wystawal wiec jak u was nic nie odstaje to na bank to nie kleszcz a lekarka niech sie w lupe zaopatrzy jak slepa jest
 
... i się poryczałam zeszłam na dół a tam mi bratowa opowiada jak Oluś się cieszył, że Wojtek wróci ze szkoły... a Tomuś ma starszego brata w niebie i też by zaglądał bo jak zobaczy Wojtka to wzroku nie odrywa... byłoby dwóch chłopczyków... ale jest jeden ale i ten jeden rozświetla dni...i cieszę , się że go mam bo gdyby tym razem się nie udało bratowa pod jednym dachem urodziła by drugie dziecko nie dałabym rady bo przecież miałyśmy tak samo terminy...
przepraszam ,że smęcę
 
reklama
Do góry