reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Hej śpiochy! Ada mi zrobiła o 6 pobudkę, myślę sobie może zaśnie, w głowie pojawił się dobry duszek i podpowiadał mi "zmień Adzie pieluchę to na pewno zaśnie", zły duszek też się pojawił "nie zmieniaj może zaraz zaśnie", wygrał dobry duszek :-D

No a ja się nie położyłam już tylko pach herbatka, zaraz śniadanko (choć nie wiem czy o tej godzinie będzie smakować :sorry2:) i za plan działania. Wczoraj A. dostał jeszcze skrzynkę pieczarek, więc jestem zmuszona dziś zrobić krokiety z pieczarkami. Zamrożę i będą już na święta ;-)

Dodałam przepis o tutaj - - - > https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/aniolkowe-mamusie-szaleja-w-kuchni-46615/ :-)

Miłego dnia. Muszę dziś wymyślić obiad bez złych tłuszczów :oo2:
 
reklama
hejka!

Co do tych misiów, to gdzieś w opisie aukcji wyczytałam, że codziennie jest wystawianych po ileś sztuk każdego rodzaju, więc poluj Gosiu na Truskawka może się uda :-)

Lili, chciałaś czy nie chciałaś chudnąć będziesz :-)

miłego dnia :-)
 
Lili no to w sumie nienajgorzej, dieta kazdemu sie przyda bo zjadanie miesa w duzych ilosciach i na dodatek smazonego zdrowe nie jest. a co z alkoholem ? pewnie tez szlaban? my praktycznie w ogole nie jemy smazonego miesa, no raz na miesiac dla P zrobie jakiegos kotleta, ja juz dawno nie jem bo mam od niepamietnych czasow problemy z nadkwasnoscia wiec u mnie to odpada i da sie zyc:)) a jeszcze duszone miesko jest suuuuuuuuuuuper, mniam mniam
 
Witamy się i my!

Lili wiści od A. nienajgorsze więc trzeba się ciszyć. Przejdzie na dietkę to się wszystko unormuje.
Jak może jeść mięsko pieczone beztłuszczu to ja mogę Ci polecić ten garnek TUPPERWARE ULTRA PLUS 3L + PRZEPISY + NÓŻ !!! (1361351671) - Aukcje internetowe Allegro
U mnie jest ciągle w ruchu, schabik czy cycki z kury są soczyste i pyszne. A poza tym można w nim przyrządzać wszystko...łącznie z makaronami czy zapienką z ziemniakó ;-) cena może wydawać się wysoka, ale u mnie jest ciągle w ruchu i kto zje schabik przyrządzony z tego garka zaraz chce kupować taki sam :-D

U nas noc spokojna...Szymek obudził się o 3 na papu i później spał do 7.30.

Just no własnie czytam u Ciebie o tych puzzlach i chyba też zamówię...u mnie brak dywanów, same dechy na podłodzę więc będą jak znalazł do rozłożenia.
 
:no::cool:Czesc dziewczyny

Ale jestem wkurzona juz na te chrzciny, szkoda,ze mnie nie stacbo najchetniej by je zrobiła w jakiejs restauracji :no:.Ta pseudo tesciowka wyobrazcie sobie bez naszej zgody zaprosła sobie na swieta co prawda rodzicow mojego D kuzyna jego tesciow,a ich syna ,no,ale my w pierwszy dzien swiat robimy chrzciny u niej, wiec chyba by wypadalo sie chociaz nas zapytac czy nam to nie bedzie przeszkadzalo ,ale nie ona sobie zaprosila i nawet nie raczyla nas o tym poinformowac ,a nadomiar tego ,gdyby D sie jej nie zapytal,to bysmy sie pewnie dwiedzieli w dniu chrzcin :wściekła/y:,ale zeby tego jeszcze bylo malo,to wczoraj wieczorem dzwoni do nas ten kuzyn i mowi tak"zeby moj D zadzwonil do tych jego tesciow,ze my ich na te chrzniny zapraszamy,bo oni teraz nie wiedza czy sa zaproszeni czy ne" nos ja pierd_ole skoro przyjezdzaja do pseudo tesciowki na swieta,to co wyjda sobie na caly dzien w pierwszy dzien swiat ,no chyba jasne,ze beda z nami ,powiem wam ,ze tak sie wkurw..w nocy,ze spac nie moglam i przez to mam bole migrenowe teraz. Ta edza to ma tupet co nie :wściekła/y:A w sb tam jade i sie jej zapytam o tamto pisalam wam co powiedziala przy stole jak przyszli jej znajomi ,a ona przy stole palnela tekst "jestem babia czy to sie ewelinie podoba czy nie ":eek: kuzwa, wygarne jej to jak tam bede, nie popuszcze, jeszcze jest skora cos palnac przy moich rodzicach,a nie chce sie klocic w swieta :wściekła/y:
 
ewela no to Ci wspolczuje, ja to sie w ogole zastanawiam skad sa te tesciowe bo mam czasami wrazenie z je przygnalo z kosmosu. no ogolnie dla mnie chrzciny byly dosc stresujace wiec rozumiem ze kurna dodatkowych atrakcji ci nie portrzeba
 
Dziewczyny Wy też będziecie teściowymi i to z tej gorszej niby strony, bo macie SYNÓW ;-) Módlcie się o super synowe albo zapisujcie sobie to co Wam teraz przeszkadza w teściówkach i przeczytajcie sobie za X lat :-)

Wiem co macie na myśli, bo ja teściowej nie mam, ale szwagierka bacznie stoi na straży :-p Tyle, że ja się w końcu odważyłam odzywać nie bacząc czy się obrazi czy nie ;-)

EDIT: Sprzątacie czy co? :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
EDIT: Sprzątacie czy co? :-p

Po co przypominasz... :-D
Ja się obijam cały dzień...najpierw wpadła siostra, teraz szukam na allegro - sama nie wiem czego. Mały śpi i zamiast coś pożytecznego zrobić to ja się nudzę ;-)

Lili czy mogłabyś zmieścić w tych przepisać ten przepis na ciasto limonkowe ?!? Proszę.
 
Do góry