reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

mam tak spokojne dziecko a czasu na wątki na forum i tak nie bardzo.chyba niezorganizowana jestem po prostu:)
niunio w łóżeczku śpi balkon go uśpił:) niby tylko 10minut,ale zawsze troszke powietrza.
wczoraj marudzil wieczorem chyba byl po prostu zmęczony.balam się ,że moze w cycach za malo.
mam problem bo on w nocy długo śpi a ja go nie potrafię obudzic,a nawet jesli to i tak cyca nie bardzo chce woli spac.dzis pociagnął 22:30 (po tym marudzeniu długo nam się zeszlo bo kąpiemy o 21szej) do 6tej i spal by dalej ale go już wzielam z łóżeczka na cyca.po zjedzeniu dalej spac do 10tej(lezal w lozeczku oczka otwarte i nie marudzil nawet więc znowu cyc przymusowy:)

aneczka a mój lubi ciepelo przy kąpieli woda to 38stopni musi być.a łazienka nagrzana.tylko mam problem co potem,kąpiel super a płacz przy ubieraniu bo zimno się robi(jak przypuszczam).a przewijania ubierania normalnie bardzo lubi z wyjątkiem tego po kąpieli właśnie:(

LIli mam nadzieje,ze to nic takeigo i szybko go wypuszczą!
she fajnie,ze chrzciny udane i ,ze goscie wmrozy dotarli:)

co do prezentów mam ten sam problem i nic nie kupilam jeszcze
 
reklama
Wrocilam z Julia z zakupow.

Oczywiscie znowu bylys w H&M bo tam ciag dalszy obnizek...

No i znowu cos kupilysmy-hihi

Arturo w pracy i nawet nie wie czy dzis wroci wiec urzedujemy sobie same...

A tak z innej beczki to spoznia mi sie okres.

Zawsze byly regularne co do dnia...

W kazdym razie bardzo malo prawdopodobne aby to byla ciaza i mysle,ze lada dzien dostane.

Co do prezentow to ja na szczescie nie musze kupowac dzieciom...

Wiem jednak jak to jest jak ktos wszystko ma i niewiadomo co kupic.

Milego popoludnia.Buziaki
 
no a ja chora:wściekła/y::-(kurka mać!!!w nocy coś mnie zaczęło rozbierać.niby temp nie mam póki co tylko katar i gardło , ale trochę się martwię, bo zaczynają mnie mięśnie boleć...oby tylko nie przypałętało się grypsko jakieś...
Ola, super,że Julek taki spokojny, a Ty wykorzystuj to na swój odpoczynek, bo jak trochę podrośnie, to i w nocy jednak może dawać popalić i w dzień mniej spania będzie.a co do ubierania po kąpieli, to położna nam wcxzoraj mówiła, ze dobrym sposobem jest owiniecię najpierw w ręcznik nagrzany na kaloryferze, a na przewijaku żeby położyć pieluszkę flanelową też nagrzaną na kaloryferku, bo dzieci uwielbiają cieplutką flanelkę:)
Aga, to co teraz wg imion zachodzimy?w kolejności alfabetycznej;)
Just, gratuluję więc pierwszego słowa:)
Lili, dużo zdrówka i pomyślnych wyników dla A.
 
Dziewczynki ja tak tylko o tym pomyslalam,ale to napewno nie to...

W kazdym razie twierdze,ze jeszcze nie czas...ale jak by cos bylo to tez bym sie nie pogniewala:-)

Julia zjadla obiadek i szykujemy sie bo ok 16 jedziemy w odwiedzinki do Juli,ktora sie zajmowalam zanim sie mala nie urodzila.

Do wieczorka.Buziaki
 
Witamy się i my po spacerku...

tak wywietrzyłam mieszkano jak wyszliśmy że zimno teraz jak pieron...kaloryfery poodkręcałam na maksa i grzeję. Dobrze że Szymek śpi w wózku bo musiałabym go w koc zawinąć i tak z nim siedzieć.

Mam nadzieje że zaraz będzie cieplej.

Nastawię zupę i poczytam co u Was.

LucyF ja mojej chrześnicy-małej strojnisi (7lat) zawsze kupuję jakieś fajne ubranka - z reguły jakiś zestaw w Zarze i do tego książkę, bo lubi i już czyta.
A z innych pomysłów to może jakąś fajną grę...dzieci je lubią.
 
Mysza no wlasnie o jakichs grach myslalam bo z ubran to sie nie odwaze bo ich matka ma gust...hm inny niz ja i na pewno by nie ubrala je w to co ja bym kupila
 
To fajnych gier teraz całe mnóstwo więc na pewno coś znajdziesz...choć największą popularnością wśród dzieciaków cieszy się stary i sprawdzony chińczyk :-D :-D :-D
 
reklama
Do góry