reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Mama Sówka twarda? Nasza się wydaje miękka, jak ją testowaliśmy. No zobaczymy :-)

Aga34 a ile Kochana chcesz czekać do testowania? Do tej pory miałaś @ regularnie?
 
reklama
ewela cudne te odlewy...idealne!
A z czego to robiłaś ?!? Bo też chcem takie :-D

Lucy no to super że lekarka okazała się matołkiem...i Miłoszek tak pięknie się rozwija.

My wróciliśmy przed chwilą ze spaceru...kilka minut po 12 wyszliśmy, odwiedziliśmy koleżankę i wróciliśmy.
Dobrze że wózek jak czołg po śniegu zasuwa, bo nie odśnieżone wcale.
 
Just, Lili, tacierzyński 2 tyg to z tego co wiem dopiero od 2012:(
Lili, za 2010 mam jeszcze 14 dni, no i wybiorę część urlopu z 2011, ale mimo wszystko to takie sztukowanie...
Myszko, to faktycznie chłop jak dąb Wam rośnie:)

mam do Was pytanie..może głupie, ale...moje dziecię/dziś od rana niezwykle spokojne, ale teraz jakoś niezdrowo i dość boleśnie dla mnie rozruszane-przesuwa mi żebra dosłownie/na pęcherz potrafi napierać niemiłosiernie/ok, rozumiem/, ale czy zdarzało się Wam takie wrażenie, jakby maluszek na odbyt naciskał.ja coś takiego poczułam kilka razy,a na pewno hemoroidów nie mam
 
ewela dzięki...mam nadzieje że to jakiejś sztuki nie wymaga bo zakupię a jakoś talentu nie mam.

Julitko normalne...właśnie przy końcówce jest takie uczucie jakby Ci na odbyt dziecko naciskało.
 
Mysza, ale nie jest to bynajmniej zwiastun, że poród lada dzień????bo ja chcę w styczniu!!!póki co mały się uspokoił.
a dziś przeglądałam informator o szczepieniach i cenach szczepionek skojarzonych!!!masakra jakaś
 
reklama
Julitko nie jest to żaden zwiastun...bez obaw. Normalna kolej rzeczy.
Co do szczepionek to wiem coś na ten temat bo we wtorek Szymka szczepiliśmy...ceny z kosmosu.

Lili a gdzie Ty się podziewasz?
 
Do góry