reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Pleni trzymam za Was kciuki! Kochana mam pytanie. Jakie badaania zrobic zaraz po #? Np krzepliwość. Wizyte mam dopiero jak mi przyjdzie kariotyp czyli za 3 tyg a chciała bym już te ktore sie wykrywa zaraz po # miec zrobione.
 
reklama
Kwiatuszku zespół antyfosfolipidowy jak najszybciej - powiesz w labie to będą wiedzieli. Pogadaj z ginem o zwiększonej dawce kwasu foliowego ponieważ 0,4 to taka podstawa, może lepiej 5 mg. Może też z jodu całkiem zrezygnować? Ja właśnie rozglądam się za witaminami bez tego dodatku bo moje witaminy to mają a chyba nie potrzebuję tego w gratisie. Kochana dużo zalezy od przyczyn - na nieprawidłowy podział komórkowy czy genetyczny nic poza kwasem foliowym czy inozytolem nie możemy. Jakie zdanie gina co do przyczyn?
 
Kwiatuszku cholernie mi przykro....:no:Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji nt badań po poronieniu to zapraszam na wątek: https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/poronienia-nawykowe-leczenie-immunologiczne-63659/

Pleni gratuluję, trzymam kciuki za wizytę serduszkową!!!

Karola ciężko, ale znasz wroga, będziesz walczyć i jak zaczniecie już teraz ćwiczyć jak Jaś jest mały to duuużo można wypracować. Mam koleżankę której syn jak miał tyle co Jaś zachowywał sie jak dziecko autystyczne. Potrafił walić głową w ścianę i wyć, nie znosił dotyku, nie śmiał się tak pełną buzią, zawsze poważny, wyważony itd....Teraz ma 4 latka, w żłobku panie zasugerowały koleżance autyzm, podobno robiła mu badania ale diagnoza się nie potwierdziła. Koleżanka zaczęła poświęcać mu więcej czasu. Jest lepiej, z tym że nadal mówi wolno, wyważenie, jest poważny jak na swój wiek, wręcz przegrzeczny, nie dokazuje jak inne dzieci, nie śmieje się na głos i ma spowolnione reakcje. Jednocześnie mam wrażenie że to bardzo mądry chłopczyk i jeszcze pokaże:)
A w przypadku Jasia może to zaburzenia integracji sensorycznej (SI)??
 
Pleni w tej ciąży pilam inofem. Z Oliwka bralam zwykly kwas foliowy. Nic mi gin nie powiedzial dlaczego tak sie stało. Czekamy na wyniki kariotypu i cytogenetyka. Z nimi mam sie zgłosić do gin i wtedy bedziemy sie dalej diagnozowac.
Chodzę z kąta w kąt. Nie mogę sobie miejsca znaleźć. Juz bylo tak pięknie! Moja kruszynka ;(
Enya odwiwdze Wasz wątek, dajecie nadzieję że moze q końcu sie uda. Ale dla mnie te wszystkie badania czarna magia. W zyciu o nich nie słyszałam.
A Pleni nie bralam jodu. Balam się. Przy Oliwii gin mi zakazał, w tej kazali brać ale jakis opór we mnie został. Trzymajcie dziewczyny za mnie kciuki, zebym jakos sie pozbierala do kupy i żebym szczesliwie donosila ciążę.
 
Kwiatuszku na wątku są dziewczyny po wielu poronieniach, ja sama mam za sobą 4. I udaje się, każdej prędzej czy później się udaje. Parę razy nastawiały się na adopcję, korzystały z "ostatniej szansy" np przy in vitro a tu bach. Są dziewczyny z wieloma problemami, z niskim AMH, z nieprawidłowym kariotypem (abberracje zrównoważone) i mają już dzieciaczki;-) Wierzę w Ciebie, grunt to się nie poddawać!!!
 
Kwiatuszek bardzo mi przykro z powodu straty :* przytulam

Plenitude
ja trzymam nadal kciuki za wizytę serduszkowa,ale fajnie będzie drugi dzieciaczek

ja musze iść do ginekologa,wiecie coraz częsciej myslę o drugim dziecku i myśl,że nie moglbym miec już mnie przeraża,mam nadzieje że tak nie będzie,fajnie by było,zeby Kinia miala rodzeństwo widze jak jest za dziećmi
 
Plenitude, ogromne gratulacje!! Trzymam kciuki aby wszystko było ok. Dawaj na bieżąco znać co u Was. Idziesz na zwolnienie? Będziesz w domu? Na kiedy masz termin? Jak się czujesz?
 
reklama
Od wczoraj mam już wolne, nie ma innego wyjścia. Termin jest kontrowersyjny ponieważ 1 dc to 31,05 a owulka była na 99,9% 23,06 czyli jest rozjazd - termin między 06,03,16 a 25,03,16. Mój gin mamrocze pod nosem licząc te tygodnie różnicy. Na początku nie chciał wierzyć ale powiedziałam mu, że wykorzystałam swojego męża tylko raz w tym cyklu i nie ma innej możliwości. Pogodził się z tym i tyle. Nie wymiotuję ale mam nudności o różnych porach a jak jestem głodna to już spore.
 
Do góry