reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Lili jeśli Weronika będzie tak samo punktualna jak Adrianna no to masz jeszcze te 5 tygodni ale jeśli jest szybsza to chyba będziemy musiały Cię tu grupowo pogonić.:-)

ja też muszę posprzątać bo jutro mam gości i też mi się nie chce, deszcz pada a mi się spać chce....
 
reklama
Cati - kop podziałał na tyle, że udało się zrobić obiad i kompoty ze śliwek. A to na dzisiaj sukces. :laugh2:
Martyynaa81 - czuję się dzisiaj fatalnie psychicznie, tzn. jakaś blokada mnie dopadła, że ten czas jednak w miejscu nie stoi i że to 5tc to jest na styk i zdałam sobie sprawę, że nie ma na co czekać, no i tak się tym dzisiaj przejęłam, że dosłownie kręciłam się w okół własnej osi i nie wiedziałam za co się wziąć, co zrobić, po prostu jakaś zaćma. :sorry: A co tam u Ciebie? Kiedy teraz wizyta? Jak szyjka?
Kaira24 - też mam jakieś takie przeczucie, że może te 40tc nie styknąć i jeszcze bardziej mnie to paraliżuje ... :sorry:
 
Lilijana- zdarzysz nie przejmuj sie.
Nie ma komu Ci pomoc?( mama tesciowa siostra?)
Ja bylam u lekarza w pon. mialam usg i we srode mialam kolejne usg. takie juz na telewizorze! dZidzia malutka ale wszystkie wymiary wedlug ostatniej miesiaczki!

Szyjka zamknieta 4.05 dluga.
 
Martyynaa81 - ja zosia samosia, siama siama siama, choć szepnęłam mamie, że jednego dnia chętnie bym ją ujrzała u siebie, to była mocno zadziwiona. :laugh2:
Super, że po wizycie wsio ok, dzidzia ładnie rośnie, a szyjka się trzyma. No i długa jest. :tak:
 
Aniunia , no przecież ci pisałam że ten Sorbifer najlepszy :-p fajnie że z maluchem wszystko dobrze
I nie strachaj się , inne poronienia nijak się mają do twojej zdrowiutkij ciąży :) Buziaki

martusionek , to super !!! bardzo dobre wieści :)

pozdrowienia dla WAS wszystkich , może w październiku wpadnę tu na dłużej ;-)
 
Dziewczyny ja po wizycie u lekarza na zalozenie pessara i wiesci nie sa dobre. Szyjka skrocila sie do 1,5cm a jeszcze w zeszly pt bylo 2,3. Dostalam skierowanie do szpitala na wszelki wypadek i mam sie maksymalnie oszczedzac. Jutro ide jeszcze do mojej gin zobaczyc czy ten pessar sie trzyma bo jesli tak to jest nadzieja, ze jeszcze troche potrzyma.


Prosze o kciuki bo zaczelam sie powaznie martwic :-(
 
reklama
może w październiku wpadnę tu na dłużej ;-)
No, oby!

Dziewczyny ja po wizycie u lekarza na zalozenie pessara i wiesci nie sa dobre. Szyjka skrocila sie do 1,5cm a jeszcze w zeszly pt bylo 2,3. Dostalam skierowanie do szpitala na wszelki wypadek i mam sie maksymalnie oszczedzac. Jutro ide jeszcze do mojej gin zobaczyc czy ten pessar sie trzyma bo jesli tak to jest nadzieja, ze jeszcze troche potrzyma.


Prosze o kciuki bo zaczelam sie powaznie martwic
unhappy.gif


Kciuki już trzymam, 1,5 cm to chyba nie tak źle jeszcze, a na szew za późno? Nigdy nie wiem, w których tygodniach te cudeńka się zakłada... Dobrze w takim razie, że jesteś wśród rodziny już, nic nie rób, tylko leż, a Elą zajmie się babcia i cała reszta kto tam może.
 
Ostatnia edycja:
Do góry