reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

Lili jeśli Weronika będzie tak samo punktualna jak Adrianna no to masz jeszcze te 5 tygodni ale jeśli jest szybsza to chyba będziemy musiały Cię tu grupowo pogonić.:-)

ja też muszę posprzątać bo jutro mam gości i też mi się nie chce, deszcz pada a mi się spać chce....
 
reklama
Cati - kop podziałał na tyle, że udało się zrobić obiad i kompoty ze śliwek. A to na dzisiaj sukces. :laugh2:
Martyynaa81 - czuję się dzisiaj fatalnie psychicznie, tzn. jakaś blokada mnie dopadła, że ten czas jednak w miejscu nie stoi i że to 5tc to jest na styk i zdałam sobie sprawę, że nie ma na co czekać, no i tak się tym dzisiaj przejęłam, że dosłownie kręciłam się w okół własnej osi i nie wiedziałam za co się wziąć, co zrobić, po prostu jakaś zaćma. :sorry: A co tam u Ciebie? Kiedy teraz wizyta? Jak szyjka?
Kaira24 - też mam jakieś takie przeczucie, że może te 40tc nie styknąć i jeszcze bardziej mnie to paraliżuje ... :sorry:
 
Lilijana- zdarzysz nie przejmuj sie.
Nie ma komu Ci pomoc?( mama tesciowa siostra?)
Ja bylam u lekarza w pon. mialam usg i we srode mialam kolejne usg. takie juz na telewizorze! dZidzia malutka ale wszystkie wymiary wedlug ostatniej miesiaczki!

Szyjka zamknieta 4.05 dluga.
 
Martyynaa81 - ja zosia samosia, siama siama siama, choć szepnęłam mamie, że jednego dnia chętnie bym ją ujrzała u siebie, to była mocno zadziwiona. :laugh2:
Super, że po wizycie wsio ok, dzidzia ładnie rośnie, a szyjka się trzyma. No i długa jest. :tak:
 
Aniunia , no przecież ci pisałam że ten Sorbifer najlepszy :-p fajnie że z maluchem wszystko dobrze
I nie strachaj się , inne poronienia nijak się mają do twojej zdrowiutkij ciąży :) Buziaki

martusionek , to super !!! bardzo dobre wieści :)

pozdrowienia dla WAS wszystkich , może w październiku wpadnę tu na dłużej ;-)
 
Dziewczyny ja po wizycie u lekarza na zalozenie pessara i wiesci nie sa dobre. Szyjka skrocila sie do 1,5cm a jeszcze w zeszly pt bylo 2,3. Dostalam skierowanie do szpitala na wszelki wypadek i mam sie maksymalnie oszczedzac. Jutro ide jeszcze do mojej gin zobaczyc czy ten pessar sie trzyma bo jesli tak to jest nadzieja, ze jeszcze troche potrzyma.


Prosze o kciuki bo zaczelam sie powaznie martwic :-(
 
reklama
może w październiku wpadnę tu na dłużej ;-)
No, oby!

Dziewczyny ja po wizycie u lekarza na zalozenie pessara i wiesci nie sa dobre. Szyjka skrocila sie do 1,5cm a jeszcze w zeszly pt bylo 2,3. Dostalam skierowanie do szpitala na wszelki wypadek i mam sie maksymalnie oszczedzac. Jutro ide jeszcze do mojej gin zobaczyc czy ten pessar sie trzyma bo jesli tak to jest nadzieja, ze jeszcze troche potrzyma.


Prosze o kciuki bo zaczelam sie powaznie martwic
unhappy.gif


Kciuki już trzymam, 1,5 cm to chyba nie tak źle jeszcze, a na szew za późno? Nigdy nie wiem, w których tygodniach te cudeńka się zakłada... Dobrze w takim razie, że jesteś wśród rodziny już, nic nie rób, tylko leż, a Elą zajmie się babcia i cała reszta kto tam może.
 
Ostatnia edycja:
Do góry