reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Zjoli niestety sie nie udało ....
[*] dla jej malusieńkiego aniołeczka

Martusionek trzymaj sie dzielnie dla swojego maleństwa, bardzo szybko czujesz ruchy.
 
reklama
Zjola dla maluszka
[*]

ja po wizycie. mam nadal brać luteinę i nospę i syropek dostałam na nerwy, bo cały czas boli mnie brzuch i mam silne kłucia w partiach wyjściowych.jutro wyniki a we wtorek znowu na wizytę
 
Zjola - (*) dla Twojego Aniolka. Mocno przytulam.
martusionek - spokoju Ci zycze i dobrych wynikow! Trzymaj sie kochana.

My sie dalej powoli urzadzamy. B zaczal juz prace, te dojazdy do W-wy sa czasochlonne wiec jak on wraca z pracy to Ela akurat idzie spac ale co zrobic. Mnie w ciagu dnia pomaga moja Babcia bo samej mi coraz ciezej z Ela, ktora non stop chce byc prowadzana albo krzyczy:sorry:. Musimy jak najszybciej kupic tez jakis samochod bo na razie pozyczam od Rodzicow zeby zawiezc B na stacje rano i wieczorem go odebrac. Strasznie dziwnie sie czuje nie pracujac. Ten pierwszy tydzien czulam sie jak na urlopie w Polsce ale teraz to tak jakos nie moge sie oswoic z tym, ze caly dzien w domu jestem :eek:
Brzuch na szczescie przestal twardniec a jutro ide na zalozenie pessara. Troche mnie martwi, ze to az 350zl ma kosztowac ale co zrobic.
 
czesc dziewczyny.. Po tylu złych wieściach aż głupio mi pisać o wczorajszej wizycie.. Mały waży już ok.1800 .. Poki co wszytsko ok. ale nadal musze leżeć , bo po tylu zabiegach z szyjką może być róznie.. poza tym synuś nadal rosnie i nie chcemy , zeby pchal sioe w dół .. Hemoglobina mi skoczyła wreszcie do góry.. Jakbym mogła którejś rdoradzić... po roznych lekach poszła do góry dopiero po Sorbifer Durules..
Pytalam tez o porod.. Nie ma przeciwksazan do SN, ale mogę wybrac tez cesarke ze względu na wczesniejsze przejscia... Powiem szczerze, ze nie myslałąm nad tym i nadal nie wiem co jest lepsze..
 
Aniunia super że synek rośnie a ty leż i odpoczywaj!!!!I chyba będzie grubasek:-)

no i ja mam chyba dobre wiadomości przed chwilą odebrałam swoje wyniki testu pappa tylko kurde troszkę trudno mi rozszyfrować bo po angielsku ale jedno jest pewne ryzyko urodzenia dziecka z wadą jest niskie:tak: ale jeszcze muszę to usłyszeć od swojej gin. a to we wtorek
 
Dobre wieści dają nadzieję, nadzieję i jeszcze raz nadzieję, więc takich nam tu bardzo potrzeba. :tak: Aniunnia Ty jesteś tego bardzo dobrym przykładem. :tak:


Aniunnia - super, nie Mały rośnie, a Ty odpoczywaj ile się da. Co do porodu to spróbuj intuicyjnie, poproś o opinię dr, a na pewno decyzja będzie słuszna. Spytaj jak SN ma się do kolejnych ciąż, o ile planujesz rodzeństwo dla Synka.
Martusionek - bardzo się cieszę, czekamy na potwierdzenie jeszcze pani dr i będzie można świętować na całego. :tak:


A mnie ktoś musi w tyłek kopnąć, nie mogę się dziś zebrać w sobie. :confused2:
 
aniunnia - swietne wiesci i synus ma juz ladna wage :tak: Asia wazyla ok 1900 w zeszlym tyg.
martusionek - bardzo sie ciesze, ze wyniki dobre, a we wtorek na pewno ostateczniesie uspokoisz, ze wszytko w porzadku :-)
Lili - hihi, ja tez sie cos nie moge dzis zebrac. To moze ja Ci przesle wirtualnego kopa a Ty mnie i jakos obie sie pozbieramy :-D
 
reklama
Cati - kooooooooooooop! A Ty mnie plis plis, tylko solidnego, co by zadziałał. :-p


No to zostało mi 5 tygodni ... :szok: A wiecie co jest najśmieszniejsze, że nie chciałabym aby było 6 czy 7 tygodni jeszcze, ani 4 czy 3 tygodnie już, te 5 jest akurat. :-)

No i dzisiaj musiałam zażyć no-spę, bo coś mnie tam kuło w dole, jakby jakieś tam pierwsze skurcze czy coś podobnego. No i cały czas mam wrażenie, że chce mi się siku, a nie chce mi się.
 
Ostatnia edycja:
Do góry