reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam
Karolciu
śliczny brzusio oj jak ja ci zazdroszcze. Poczekaj jeszcze ze 4 m-ce to pogadamy czy będziesz umiałą sie dokładnie ogolić:p
Emy no to rośnie chłopak:)To czekamy na rozpoczęcie .. A waga cudowna mamusiu
Ilonko jak tam Iga juz na świecie?????
Kłaczku
ty nie marudź waga taka sama jak moja ja byłam w dniu porodu 14 kg+ a 2dni po -12. KArolek ma sie miło fajnie i wygodnie, a mi zostala teraz tylko fałda z rozstępami:(
 
reklama
Hej brzuchatki :-)
karolcia i co Ty sie tak czepiasz brzusia,sliczny jest i Ja tam nie widze jakies wielkiej faldy :tak::-) a z czasem urosnie Ci sliczny brzusio zobaczysz ;-)
Ilonka ????? zastanawiam sie co u niej a moze ona juz sie rozpakowywuje bo ostatniego posta to ona miala wczoraj nad ranem o 4:53 :eek: mam nadzieje ze sie do nas juz niedlugo odezwiesz i dobre wiesci nam przekazesz kochana ;-):-)
Emy super ze synek sie obrocil,grzeczny chlopczyk,slucha sie mamusi :-D oj oj i juz wspolczuje Twojemu facetowi,daj mu troche luzu nie zamecz go tam ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
Kaira, ja juz mam +12kg...:wściekła/y:A jeszcze prawie 3 miesiace... Staram sie pilnowac ile i czego zjadam, ale czasem jak najdzie glod... Kurcze nawet nie slodycze - wczoraj wieczorem owpieprzalam sie chleba z kielbasa i to tak po prostu, kromka w lape i kielbasa na zagryche. Koszmar jakis.
 
kolejny skarb na świecie :) wczoraj urodziła ilonka26 :) miała cesarkę, Iga ma 4030g i 57 cm GRATULUJEMY !!!! nic więcej nie wiem, info wyczytałam na październikówkach

ilonka GRATULACJE!!!!!!! no i spora ta Twoja ksiezniczka:-) Zdrowka zycze dla was obojga!!!!!

Ja cos mialam przeczucie ze sie nam rozpakowala,bo sie nie odzywala a zawsze cos napisala itd,superrrrr kolejny maluszek :-D

Emy teraz na nas kolej :-D az sie boje a zarazem nie moge sie juz doczekac :-)
 
reklama
Do góry